News
Lukasz273614

Kubie bizon sampo 2020 z140 nordic

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez macko25
      oto moja przeróbka obrotów prędkości młocarni.prędkość młocarni mam przy następujących obrotach silnika 2200/młocarnia 910
      2350/młocarnia 950
      2500/młocarnia 1100
      przerobiłem dlatego że zawsze przy odrzutniku zawsze mi się łożysko grzało i się psuło ale tylko zawsze z prawej strony i nigdy młocarnia przy zwykłych talerzach i gruby pas nigdy nie trzymała równej prędkości obrotu i zawsze poślizg był albo pas się zerwał albo zawsze się regulowało prędkość to wszystko się ciągło na prawą stronę i po łożysku więc wpadłem na pomysł tzn gościu był na targach rolniczych i takie coś proponował za koła,napinacz i pas 1500zł i tak sobie przerobiłem i od dwóch lat tak jadę i żadnej awarii jeszcze przy tym nie miałem.zrobiłem takie koła,napinacz, i dwa pasy C 1850.
      A jak rzepak to koła zamieniam tzn.od odrzutnika na wał od młocarnia a od młocarni do odrzutnika bez zdejmowania podajnika koło jest przykręcane na 6 śrub i tam tylko trzeba łańcuch i dwa pasy i to wszystko.

aha na rzepak obroty młocarni mam 600

• Przez Sławek
      czy którys z kolegów posiada stół do rzepaku oplaca sie to kupować
      a może ktoś sam sobie zrobil kakowy bo mi ostatnio taki pomysł chodzi po głowie może ktos sie podzieli pomysłem
    • Przez Maniek
      Niewiecie ile jest modeli bizona giganta i jekie są?
    • Przez migacz
      Witam forumowiczów! Ostatnio poważnie zastanawiam się nad sprzedażą mojego wysłużonego Bizona ZO 56. Jest z 82roku.Przeglądając ogłoszenia w internecie natknąłem się na ogłoszenia o Bizonie Sampo. Czytając wypowiedzi w internecie stwierdzam że są różne ale chyba użytkownicy je chwalą. Ja chciałem na serio opinie użytkowników poznać? Nie wypowiedzi nie bo nie tylko konkretne powody. Na przykład wydajność, straty ziarna, możliwości wysypu ziarna na większe przyczepy. A może ktoś doradzi na co patrzeć przy zakupie. I tak wogóle czy to dobry krok kupić nowszy kombajn ale z mniejszym hederem (30ha).Także czekam na jakieś konkretne wypowiedzi.
    • Przez Sola20
      Witam drogich użytkowników
      Mam problem założeniem  pasów klinowych w moim kombajnie jak by posiadacze tego modelu mogli wstawić zdjęcia jak pasy klinowe są pozakładane był bym wdzięczny
      I pytanko do użytkowników  czy w waszych bizonkach są kalamitki na panewkach drewnianych od wytrząsaczy bo u mnie niema więc nie wiem czy to smarować  a są suchutkie
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj