News
kar0711

podłączenie węży od pługa

Polecane posty

kar0711    1

Witam. Jak podłączyć 2 lub 4 węże od pługa do reni 155.54 bo mam 4 wyjścia. i 2 dzwignie w kabinie

20190731_185847.jpg

20190731_185916.jpg

rolkam72    22
Napisano (edytowany)

Najprościej mówiąc są to 2 pary wyjść. Jedno wyjście to zasilanie i jedno powrotne to para. Jeśli masz siłownik jednostronny czyli jeden wąż podlaczasz tylko pod zasilanie jeśli 2 strony zasilanie i powrót. 

Edytowano przez rolkam72

erwin2    5

masz chyba kolego jedną parę dla siłownika dwustronnego działania ,oraz jedno gniazdo dla siłownika jednostronnego działania .te dwa małe to jedno wolny spływ oraz hamulce przyczepy.

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    753

pierwsza para od lewej, druga po prawej czy jak kto woli bliżej środka, dźwignie odpowiednio od podnośnika, czyli ta bliżej/ wyżej to pierwsza

to z łańcuszkiem to wyjście pod hamulce

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

kar0711    1

Agregat uprawowy (siłownik dwustronnego działania dwa węże) podłączam do tych górnych gniazd i działa ale jedną dźwignie muszę dać do przodu a drugą do tyłu aby rozłożyło a składając odwrotnie. Gdy nie dam dźwigni do przodu to blokuje.?????

Czy  tak ma być?

A czy podłącze do niego np. pług https://www.otomoto.pl/oferta/kuhn-master-120-plug-ID6C4rNl.html

rolkam72    22
6 minut temu, kar0711 napisał:

Agregat uprawowy (siłownik dwustronnego działania dwa węże) podłączam do tych górnych gniazd i działa ale jedną dźwignie muszę dać do przodu a drugą do tyłu aby rozłożyło a składając odwrotnie. Gdy nie dam dźwigni do przodu to blokuje.?????

Czy  tak ma być?

Nie ma tak być. Podlaczasz pod dwie sekcje i musisz wajchowac 2 dźwigniami. Powinnes podpiąć to od lewej zasilanie gora i drugi wąż niżej pod niego. Obsługujesz wtedy składanie i rozkładanie jedynie 1 wajcha do przodu i do tyłu.  Ta druga sekcja to jak ja to nazywam zasilanie z wolnym splywem dla siłowników jednostronnych które opadają samoistnie bez konieczności podcisnienia np w przyczepie 

izydor6280    753
Dnia 1.08.2019 o 21:30, kar0711 napisał:

Agregat uprawowy (siłownik dwustronnego działania dwa węże) podłączam do tych górnych gniazd i działa ale jedną dźwignie muszę dać do przodu a drugą do tyłu aby rozłożyło a składając odwrotnie

ja wspomniał kolega wcześniej źle podłączasz, musisz wpiąć pionowe w gniazda, czyli góra i dół, jako że na drugiej parze masz suchoodcinające to musisz podpiąć pod pierwszą parę lub zmienić na szybkozłączkę euro

pług też bez problemu powinieneś podpiąć, pewnie wystarczy jedna sekcja do obrotu, bo nie widzę żadnego liniowania czy zasilania zabezpieczeń

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

kar0711    1

Do obrotu tak ale do zabezpieczenia hydraulicznego to nie wiem.

A ten kuhn jest zabezpieczony hydraulicznie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez zetor6211
      Witam mam takie pytanie odnośnie tej części jak ona się nazywa bo leci z niej płyn hamulcowy, można ją jakoś naprawić czy nowa? 

Do czego służy to gniazdo? Chciałbym sobie założyć gniazdo pod zapalbiczke aby wiatrak zamontować. 

Czy to jest szyberdach?? Jak tak to jak się go otwiera, bo za Chiny nie idzie do góry 🤔

• Przez TomekLOP
      Witam
      Mam problem z moim 103.54 po rozgrzaniu (np zaoraniu 1ha) pojawia się problem z podnoszeniem tylnych ramion nie podnosi ich do końca, kiedy zaczynam prace olej jest jeszcze zimny ramiona idą o wiele wyżej. Podnośnik mechaniczny, może ktoś miał podobny problem?
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Otóż w mojej renowce nie ma prądu w górnym panelu (tam gdzie radio) , nie ma podświetlenia zegara, przycisków halogenów  . Dodam ze już wcześniej miałem problem gdyż do radia zamiast 12 v dochodziło 6v i radio podczas pracy wyłączało się. Teraz w ogóle nic tam nie działa. Światła tylne , stop, kierunki działają. Czy ma ktoś pomysł co to może być ? Sprawdziłem przekaźniki i wszystkie dzialaja 
    • Przez TZRolnik
      Witam wszystkich😃 
      Mam problem z amortyzatorami kabiny w mojej 155 54  95r  TZ
      Amortyzator nie trzyma , strasznie trzęsie kabiną ,  da się jakoś je uratować ? kupiłem w sklepie internetowym , nie stety nie pasują 😥  czy to prawda że trzeba wymieniać parami przód , tył ? Wie ktoś może gdzie kupie pasujące ?     z góry dziękuję za pomoc 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.