farmerosZpola

jaki ciągnik na 450 ha

Polecane posty

Bartek933    5394

Może w farming symulator

A jak na serio to wiadomo że c360

  • Like 3

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    956
4 minuty temu, tomek2201 napisał:

najpierw skończ gimnazjum

Niestety ten gatunek już wymarł :D 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521

tylko muszą być na bliźniokach jak w Ameryce

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Może mu chodziło arów a nie hektarów. xD Po co za jeden płacić 300 tysięcy jak za tą cenę ma z 250 sztuk c-360 z pługiem dwuskibowym to wychodzi 500 skib orki w jedną stronę.xD 

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

Ciekawe, c360 za 1200zł i to jeszcze z pługiem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88

Może u ciebie. U mnie w okolicy Mirki krzykają sobie za c-360 po "kapitalce" 16-20 tysięcy i to jeszcze na zimnym  silniku ciśnienie trzyma ledwo 1,5 bara i mówi że przez rozrząd może puszczać xD

Edytowano przez PaweLisowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211
PaweLisowicz napisał:

Może u ciebie. U mnie w okolicy Mirki krzykają sobie za c-360 po "kapitalce" 16-20 tysięcy i to jeszcze na zimnym  silniku ciśnienie trzyma ledwo 1,5 bara i mówi że przez rozrząd może puszczać xD

nie obraź się ale z twojego przedostatniego postu tak wynika cytuje ,,250szt za 300 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweLisowicz    88
11 godzin temu, ovi napisał:

nie obraź się ale z twojego przedostatniego postu tak wynika cytuje ,,250szt za 300 tys

No faktycznie wyższa matematyka :D Jezus Maria jaka gafa. Wstyd mi za to :( Uczcijmy to minuta ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211
PaweLisowicz napisał:

11 godzin temu, ovi napisał:

nie obraź się ale z twojego przedostatniego postu tak wynika cytuje ,,250szt za 300 tys

No faktycznie wyższa matematyka :D Jezus Maria jaka gafa. Wstyd mi za to :( Uczcijmy to minuta ciszy.

Popieram, i będe ci w tym wspieral😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spierdalajcie wszyscy poszukuję opinii publicznej od was ale widać jacy wy mądrzy


tomek2201 napisał:

najpierw skończ gimnazjum jakbyś chciał wiedziec 3 lata temu studia skończyłem

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Czego się spodziewałeś? Żadnego opisu, żadnych maszyn współpracujących, nic. Jakie gleby, jakie powierzchnie działek. Sam sobie jesteś winny. 

Takie tematy zawsze pojawiają się na wakacje i ferie więc się dziw. 

I trochę kultury. W Internecie bądź sobą. Chyba, że jesteś chamem to wtedy bądź kimś innym. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666 napisał:

Czego się spodziewałeś? Żadnego opisu, żadnych maszyn współpracujących, nic. Jakie gleby, jakie powierzchnie działek. Sam sobie jesteś winny.  Takie tematy zawsze pojawiają się na wakacje i ferie więc się dziw.  I trochę kultury. W Internecie bądź sobą. Chyba, że jesteś chamem to wtedy bądź kimś innym. masz racje teraz nowy temat z dokładnym opisem zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj