Zaloguj się, aby obserwować  
ariss

żłób dla krów

Polecane posty

ariss    25

Obecnie mam z betonu ale krowy mi go wylizały i się robią takie dziury i myślę o wykonaniu żłobów z kwasówki może albo nie wiem macie inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki0489    10

Farba gruntująca powinna się sprawdzać. A jeżeli nie jeździsz po niej ciągnikiem to najlepiej terakotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

Ciągnikiem nie jeżdżę hmm terakota no ciekawie i tanio czy to się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

http://see-you.pl/it...kamionkowe.html

My mamy od lat takie, po latach praktycznie nie widać żadnych uszkodzeń, godne polecenia. Kiedyś jałówka około 200-250 kg wlazła między ścianę, a przegrodę, pod nią były te żłoby to tylko się lekko porysowały, bo były dobrze wmurowane wink.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

Takie kamionkowe sam posiadam jak przerabialiśmy oborę ale się nie nadają obecnie jako żłob, na allegro widziałem takie w kształcie trapezu ale kosztują 170 za metr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
    • Przez tupac12
      Witam ostatnio zrobiłem sobie wyciąg linowy do obornika i mam taki problem otóż na bębnie przekładni jeśli wyciąg chodzi to lina zachodzi na siebie wiecie może jak z tym sobie poradzić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj