News
Grzegorz39

Ślimak kłosowy górny bizon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzegorz39    0

Witam 

W górnym ślimaku klasowym coś piszczy skrzeczy po ściągnięciu paska z podajnika kłosowego ręcznie ciężko kręci się kołem od tego podajnika. Nie wiem Jak się zabrać za rozkręcenie tego albo co tam mogło się stać.

Majkelos    14

Żmijka może przycierac co przesuwa nad cepy na ponowny omlot. Tulejka jest na końcu. Sprawdź ja.

Pasek napędza tobie łańcuch w korycie oraz zmijke w środku. Może ona tobie się przeciera. Pod podłoga kierowcy jest smarownik i byś musiał ręką siegniac w środku mlocarni czy czasem nie poszła tulejka miedziana za tym smarownikie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Majkelos    14

Zdejmij blachę od czoła i ręką wyczuj czy tobie nie haczy albo czy element się któryś nie skończył żebyś bizona nie spalił

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolniczek98
      Mam taki problem w rekordzie nie domlaca mi głowie pszenicy niekiedy przeleci cały Kłos sprawdzałem klepisko, cepy, wymieniłem druty w klepisku ustawiłem szczeline na srubach kosze na obrotach koło 1000. Nie wiem co robić czy kupować nowe klepisko i cepy czy macie jakieś pomysły żeby to poprawić
    • Przez Danielkoltun
      Witam. Na początek napiszę to z czym w swoim Bs się spotkałem, po kilku latach spojrzałem na tabliczkę znamionową i okazuje się że ma 120km silnik (90kw). Problem jest taki że andoria ma za mało mocy i jest ciężko szczególnie z pełnym zbiornikiem, po górach i sieczkarnia brakuje mocy. Kręcę się po złomowiskach w poszukiwaniu silnika do remontu i pierwszą myśl mam taką że chciałem kupić andorię nadal. Wiem że w kombajnach różni się smok olejowy. Widziałem autosana h10 z innym silnikiem ale szczególnie mu się nie przyglądałem ale chyba to był Cummins, dopiero w domu pomyślałem o takim zabiegu kwestia tego aby misa olejowa i smok zapewniały smarowanie w terenie z górkami. Wiem że dla niektórych sw400 i 6ct107 lub 680 to świętość ale można spotkać też inne rozwiązania fabryczne lub samych rolników jak Valmet, zetor, perkins czy inne. Co myślicie nad takim pomysłem, ewentualnie jak możecie komentujcie, doradzajcie i podpowiadajcie co można zastosować aby silnik miał  około lub ponad 200km i był przygotowany do takich warunków pracy ? .
    • Przez gustaww
      Witam, pękła mi rurka od wspomagania tuż koło podajnika kłosowego, czy ktoś próbował ją zaspawać ? Albo zastąpić ją wężem o podobnej średnicy? Chyba że da się gdzieś kupić?
      Czy jeśli ją zastąpię wężem to czy będzie różnica w szybkości reakcji skrętu?
    • Przez Piter333
      Witam, czym polecacie umyć bizona przed malowaniem, jakie preparaty 
    • Przez bizonzo56
      Witam co może być przyczyna, gdy bizon zo 56  się rozpędza  to podskakuje do góry.Lecz gdy nabierze prędkości to przestaje podskakiwać jak może to być przyczyna proszę o rade.                   (BIZON MA NOWE OPONY LECZ STAŁ W GARAŻU 3 MIESIĄCE ) jeśli by kokoś interesowało to bizo z 1988r
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj