News
dami99

Landini 6500 hydraulika zewnętrzna

Polecane posty

dami99    0
Napisano (edytowany)

Witam, mam problem z hydraulika zewnętrzna w ciągniku Landini 6500 po podłączeniu prasy mogę unieść komorę ale nie da się jej opuścić. Czy jest jakaś dźwignia ktora się przestawia? Do czego służą te dwa pokrętła pod siedzeniem ?

Edytowano przez dami99

peewee1984    25

A jak zamienisz weze to sie opusci? Probowales pod inna sekcje podlaczac? Ile masz wyjsc hydraulicznych? 

dami99    0

Mam dwa wyjścia. Po zmianie węży się opuszcza 

Wiadomość z agroFakt.pl

peewee1984    25

No to cos z rozdzielaczem nie hopsa, bo dziala w jedna stronę, a pewnie masz jakis zamek na komorze prasy i bez cisnienia nie opusci. 

dami99    0

Kolego a wiesz może jak działa hydraulika w tym ciągniku? bo myślałem że może te dźwignie co są pod siedzeniem trzeba jakoś odpowiednio ustawić tak jak jest np. w mf 255. 

peewee1984    25

Nie mialem stycznisci z ta marka. W mf przelaczalo sie chyba miedzy podnosnikiem a hydraulika. Mozesz posprawdzac rozne konfiguracje tych dzwigni, albo poszukac instrukcji lub poczekac na jakiegos uzytkownika takiego traktora. Moze przy samym rozdzielaczu jest jakas możliwość regulacji, chyba w mf bylo podobne rozwiazanie. A probowales pod inne urzadzenia podlaczac? Przyczepa lub  cos w podobie? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sadownikx2
      Witam mam problem z brakiem ogierów w landini mistral 55koni.
      Nie chce ciągnać pilmeta 1500 dwuwentylatorowego na wałku eko na 2 najszybszy zakres i ciśnieniu 13 barów.

• Przez przemek704
      Witam!
      Zazwyczaj chyba problem polega na tym, że podnośnik nie podnosi wcale lub wolno a u mnie jest odwrotnie.
      Przepuszczał mi siłownik, zrobiłem uszczelnienie i pomogło. Mam też problem z podnoszeniem a mianowicie przy podczepianiu sprzętu jak chcę podnieść ramiona na przykład o centymetr, żebym nie wiem jak się starał delikatnie operować dźwignia to idzie raptownie podnośnik w górę przynajmniej o 5 cm, raptownie się zatrzymuje i potem muszę precyzyjnie obniżać aby coś podczepić, oddałem rozdzielacz do regeneracji, niestety to nie pomogło, rozdzielacz działa tak zero jedynkowo, albo podnosi albo nie i robi to jakoś szybko. Dla mnie tak jakby ciśnienie oleju było za wysokie. Ciągnik jest sprowadzany i szczerze to nawet nie wiem czy pompa jest od tego modelu do niego założona. Ma ktoś jakieś pomysły?
    • Przez bartek08126
      Witam, mam problem z Landini 7550, nie można odpowietrzyć pompy hydraulicznej, gdzieś zaciąga powietrze przy podnośniku z tyłu. Czy ktoś miał podobny problem lub ma ktoś pomysł gdzie te powietrze się dostaje? Wymieniłem oring na rurce zasysającej olej na pompę. 
    • Przez 1005h
      Pany mam taki problem co może być przyczyną ze ciężko chodzi mi sprzęgło w ciągniku linkę wymienilem wszystkie kalamitki od sprzęgła nasmarowalem i tak samo co może być 
    • Przez Legend115
      Witam wszystkich . Czy ktos ma wiedze jak zalaczany jest wom ,sprzeglo womu w landini legend 115 96r mam zamiar nabyc taki ciagnik ale brak mi wiedzy na jego temat . Moze ktos ma instrukcje od tego ciagnika i muglby sie nia podzielic
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj