agrofoto1

Oszuści i cwaniacy

Polecane posty

agrofoto1    24
Chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami na pewien temat. Odwiedził mnie dzisiaj jeden cwaniak, w bluzie Skanska. Oferował sprzedaż agregatu prądotwórczego. Cena w internecie 4200 - mówił. Chciał 1500 i szybko zszedł do 1000 jeśli wezmę 2. Towar w samochodzie, nowy jeszcze w folii, nawet cena była naklejona. "Zobaczyłem gospodarstwo to za jechałem, w gospodarstwie zawsze się przyda, jak weźmiecie to mogę jeszcze załatwić tluczen za cenę paliwa plus stowka dla kierowcy" I teraz gdzie jest myk. W całym internecie jest tylko jedno ogłoszenie z tym modelem - faktycznie za 4200, na olx. Coś mi tutaj mocno smierdzialo więc pogonilem. Kiedy zaglebilem się mocniej w temat okazało się za takich ogłoszeń jest więcej - taki sam agregat tylko inne naklejki z nazwą.
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

skąd kolega jest ? bo u mnie też ostatnio koleś oferował agregat prądotwórczy,ciemno zielona skoda octavia kombi na blachach el

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Brat wziął bo myślał że tłuczeń mu przywiozą i do dziś nie przywieźli. Ale sprzedał komuś innemu i o dziwo chodzi tylko nie ma takiej mocy żeby coś mocniejszego uciągnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, agrofoto1 napisał:

Chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami na pewien temat. Odwiedził mnie dzisiaj jeden cwaniak, w bluzie Skanska. Oferował sprzedaż agregatu prądotwórczego. Cena w internecie 4200 - mówił. Chciał 1500 i szybko zszedł do 1000 jeśli wezmę 2. Towar w samochodzie, nowy jeszcze w folii, nawet cena była naklejona. "Zobaczyłem gospodarstwo to za jechałem, w gospodarstwie zawsze się przyda, jak weźmiecie to mogę jeszcze załatwić tluczen za cenę paliwa plus stowka dla kierowcy" I teraz gdzie jest myk. W całym internecie jest tylko jedno ogłoszenie z tym modelem - faktycznie za 4200, na olx. Coś mi tutaj mocno smierdzialo więc pogonilem. Kiedy zaglebilem się mocniej w temat okazało się za takich ogłoszeń jest więcej - taki sam agregat tylko inne naklejki z nazwą.

U mnie byli z rok temu. Też skanska i mówili że szefo im nie wypłacił kasy więc zarekwirowali sprzęt i chcą go spieniężyć.

Pomyślałem że to paserstwo i nawet nie chciałem z nim gadać. Ale nie pomyślałem że to oszust xD

Dobry cwaniak.. Ale ciekawe czy to takie tanie czy faktycznie kradzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

My mamy na wałek agregat 16kw. Całe gospodarstwo może zasilać oczywiście nie wszystko na raz ale dojarkę i dom bez problemu pociągnie. 

To wszystko z chin przyszło. Tak jak kiedyś rumuny z piłami chodzili i sprzedawali na 100zł z napisem STIHL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

U mnie z miesiąc temu jeździli też oferowali agregaty firmowe nawet fakturę pokazywali podszywali się niby za firmę budowlaną która skończyła wcześniej robotę i zostały się nim 2 agregaty w tym jeden nowy w foli a jak zacząłem się dopytywać co tak tanio 1500zł stargowałem na 1000 zł to chcą sprzedać bo księgowa pozwoliła żeby do pensji sobie dorobić bo jak mówili nie chcą wracać na bazę bo nim zabiorą😀.


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7955

u mnie też byli ale mercedesem ML chyba też łódzkie blachy, agregat chcieli sprzedać i tłuczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7204
3 godziny temu, leszek1000 napisał:

My mamy na wałek agregat 16kw. Całe gospodarstwo może zasilać oczywiście nie wszystko na raz ale dojarkę i dom bez problemu pociągnie. 

To wszystko z chin przyszło. Tak jak kiedyś rumuny z piłami chodzili i sprzedawali na 100zł z napisem STIHL

Kiedyś? U nas dalej chodzą po rynku 😉 obwieszone jak choinka, a piły to STEEL od lat wierni marce. 

Z agregatami też jeździł typ w zeszłym roku dwa w bagażniku zielone wciskał, nie pamiętam firmy, ale też historia była ciekawa


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale co w tym jest przekrętem. Jak by za tysiaka kupić ten agregat to nie opłaci się? Chyba że to sama obudowa bez środka :D

może to kradzione mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo2662    70

u mnie byli w zeszłym roku oferowali agregat, zagęszczarkę i kostkę brukową z rozbiórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Zdjęcia robić pajacom i samochodom tak żeby rejestrację było widać i od razu dzwonić na policję. 

Będziecie kupować od nich ten chłam to będzie tych cwaniaczków coraz więcej a potem płacz bo okradają...

Jak jeden z drugim nie ma co z tysiakiem zrobić to może podam swój numer konta...gwarantuję, że przeznaczę na coś porządnego a nie takie gówna jak oni wciskają naiwniakom 😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

U mnie też z rok temu byli i ta sama gadka że niedaleko mieli inwestycje i że nie wyplacilas im firma kasę i kierownik kazał sprzedać itd... Zawsze takim cwaniaczkom odmawiam ale póki u nas będą Janusze biznesu to i będą tacy naciagacze... Warto czasem włączyć myślenie i zadać sobie zwykle ludzkie pytanie, czy oby kupując takie przedmioty (o ile by były oryginalne) nie robi się osobie trzeciej krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Ja wyznaje jedna zasadę: jak potrzebuje to idę do sklepu i kupuję, nigdy nie kupuje nic na szybko, bo cena okazyjna, bo promocja, bo rumun ukradł i sprzedaje. I to nie ważne czy przyjeżdżają na podwórko, czy pod marketem zaczepiają, czy dzwonią na telefon z nową super ofertą. Jak będę potrzebował to sam się do nich odezwę

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakoś na wiosnę byłem na pobliskim rynku i były te rumuny i mieli wkrętarki i diaksy makitte czy tam makitaa(nazwa podobna do mikity) za małego diakasa i wkretarke mały rumunek ok 10 lat chciał 250zl,ale pan weź ją dać za 200 bo ostatni.zanim doszedłem do samochodu (ok 200 metrów a on szedł za mną cały czas) to opuścił na 80 zł. A jak odjezdzalem i nie kupiłem od niego to pokazał mi jęzor i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Ciekawe czemu do mnie nigdy nie podchodzi z taką ofertą...czyżby telepatycznie wyczuwali kłopoty lub skopaną d*pę 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

jak już mają agregaty to może ,,tanszego paliwa ''też  mają nadmiar .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luke86z    0

Witam. U mnie byli niedawno z agregatami. Najpierw pytali ze niby mają tłuczeń biały do sprzedania za połowe ceny bo kończą robote i kostka by się też znalazła , ropa po 2 zł i w końcu agregaty. Dla uwiarygodnienia wysokiej ceny ile niby wart jest agregat ponad 4tys zł wystawili lipne ogłoszenia z tą ceną. Chcieli 1500zł szybko zeszli do 1000zł i gratis ciężarówke tłucznia. Ubrani byli w stroje robocze z kamizelkami żółtymi, oczywiście ciuchy czyste. Przyjechali oplem astrą 2 ciemny chyba czarny kombi nr rejestracyjny: CTU63MS , kamera z monitoringu mi ich nagrała niestety mieli maseczki. Podali do siebie nr tel: 795303376.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

u mnie bylo w sobote-chcieli sprzedac kostke ale ich pogonilem , nie mialem czasu na dyskusje-okolice krakowa


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Witam ma ktoś pojęcie co się dzieje w centrali w Kole czy to prawda że mają kłopoty?
    • Przez dawidgolf
      Witam państwa może mi ktoś napisać czy da się zarejestrować ciągnik . Sytuacja wygląda tak dwa lata temu zmarł mój ojciec który był właścicielem ciągnika który na podstawie umowy darowizny pojazdu przekazał mi przed śmiercią ciągnik . I teraz tak czy po dwóch latach mogę na podstawie tej umowy przerejestrować go na siebie
    • Przez podkrzysztof
      Witam serdecznie .
      Czy ktoś kto odsprzedawał grunt rolny pod DW 263... Chodzi mi o wcześniejsze etapy które zostały już ukończone.
      Jaką cenę wam zapłacili>???
      2.3_plan_sytuacyjny.pdf
    • Przez rylkoo
      Hej czy ktoś z Was korzystał z usług firm prawniczych, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań za błedy medyczne? http://prawapacjenta.org/odszkodowanie-za-blad-medyczny-lekarski/blad-lekarza-odszkodowanie/  Możecie mi coś powiedziec na ten temat? 
    • Przez dominikl95
      witam wujek posiada ponad 40 lat płaconych składek a ma dopiero 60 lat i zwiazku z tym mam pytanie bo słyszałem że nie musi już płacić całego krusu tylko składkę zdrowotną i mam pytanie czy ktoś miał taki przypadek bo wątpię żeby oni sami powiedzieli o takim czymś liczę na pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj