News
szop01

Brak ciśnienia oleju na sprzęgło Ares 630 RZ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szop01    0

Witam wszystkich użytkowników.

Ostatnio będąc w polu stanął mi ciągnik Renault Ares 630 RZ okazuje się że nie ma ciśnienia oleju na skrzynię biegów i półbiegów.  Co może być przyczyną?

Rewers jest mechaniczny,

Wspomaganie działa, podnośnik również.

1994kuba1994    60

A podnosnik dziala pod obciazeniem czy na pusto tylko spr? Filtry na poczatek powymieniaj albo chociaż zajrzyż czy gruzu nie ma ale te filtry od syfu micro to lepiej wymienić 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Novo181818
      Ile jest korków spustowych żeby spuścić olej ze skrzyni w 155.54?
      Ile jest filtrów oleju i gdzie?
    • Przez domin159
      Witam.Jestem nowy na forum, więc jeżeli źle ulokowałem temat z góry przepraszam. Forumowicze posiadam ciągnik Renault Ceres 85x silnik MWM, od pewnego czasu traktor sprawia dosyć poważne problemy. Podczas pracy strasznie grzeje się skrzynia biegów tylny most i hamulce. Ostatnio po pracy gdy myłem agregat woda poleciała na tylną oś, zauważyłem, że woda, która poleciała na hamulce zaczęła parować (były takie ciepłe). Dodam, że cały czas świeci się kontrolka STOP i piszczy ten piszczek, żadna inna kontrolka się nie zapala. Ciągnik jest był bardzo przyjemny ale teraz już na samą myśl o pracy w ''reni" humor się pogarsza. Może ktoś miał podobny problem lub wie jak mi pomóc? Pozdrawiam
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
    • Przez TomekLOP
      Witam
      Mam problem z moim 103.54 po rozgrzaniu (np zaoraniu 1ha) pojawia się problem z podnoszeniem tylnych ramion nie podnosi ich do końca, kiedy zaczynam prace olej jest jeszcze zimny ramiona idą o wiele wyżej. Podnośnik mechaniczny, może ktoś miał podobny problem?
    • Przez zetor6211
      Witam mam takie pytanie odnośnie tej części jak ona się nazywa bo leci z niej płyn hamulcowy, można ją jakoś naprawić czy nowa? 

Do czego służy to gniazdo? Chciałbym sobie założyć gniazdo pod zapalbiczke aby wiatrak zamontować. 

Czy to jest szyberdach?? Jak tak to jak się go otwiera, bo za Chiny nie idzie do góry 🤔

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj Anuluj