News
Patrykxd

Massey Ferguson 520 zbyt wysokie obroty silnika!!!!! Pilne

Polecane posty

Patrykxd    4
Witam mam problem z moim kombajnem, ponieważ wydaje mi się że ma ustawione za duże obroty na silniku bo gdy dam na maksa czyli na pracę to strasznie szybko chodzą sita o podsiewacz jakby miały zaraz się urwać i słychać straszne dudnienie w tych miejscach. Co by należało zrobić? minusem właśnie jest że nie posiada obrotomierza silnika i nie wiadomo o ile zmniejszyć. Przez to cały kombajn drży.

wiesiek63zmc    815

A jak to oceniasz że szybko to dość subiektywna ocena Ktoś kiedyś napisał że obr. maks. silnika tj.ok. 2200 są właściwe

Patrykxd    4
wiesiek63zmc napisał:

A jak to oceniasz że szybko to dość subiektywna ocena Ktoś kiedyś napisał że obr. maks. silnika tj.ok. 2200 są właściwe

Wiem jakie obroty mają być tylko jak je sprawdzić skoro nie ma obrotomierza???

Wiadomość z agroFakt.pl

Jacek23    6

Nikt ci nie napisze jakie masz obroty. Musisz zmierzyć jakie są i odszukać w instrukcji jakie powinny być. Do pomiaru warto mieć niedrogi laserowy przyrząd pomiarowy: https://abc-rc.pl/pl/products/tachometr-laserowy-dt-2234c-obrotomierz-cyfrowy-miernik-obrotow-6271.html

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek1994
      Witam wszystkich,  szukam do mf520 koło wariator do mlocarni, ktoś coś? Świętokrzyskie małopolskie podkarpackie
    • Przez anger30
      Witam pomocy.Czy do wymiany wałków i kół zębatych od biegów w skrzyni trzeba rozjeżdżać ferdka czy nie?
    • Przez Marekk12
      zamierzam kupić czy jest to maszyna awaryjna jak z częściami .a jak ten heder z  taśmami 
    • Przez klocu26
      Cześć, posiadacie jakiś informacje lub dostęp do katalogu części lub może wiecie gdzie zlokalizowany jest czujnik temperatury cieczy chłodzącej? Po dłużej pracy komputer piszczy że temperatura powyżej 90 stopni. Po wyłączeniu młocarni i odczekaniu chwilę można znowu dalej pracować dłuższą chwilę. Chłodnica nie zabita, płynu nie ubywa. Podejrzewam, że coś z czujnikiem bądź jego połączeniem do komputera i/lub z komputerem bo trochę się potrafi czasem przywiesić.  
    • Przez mocny1994
      Witam. Nie wiem dlaczego ale gdy kosze żyto kombajn robi ze słomy straszną sieczke. W owsie jest dobrze. Jestem w trakcie żniw i nie mam pojęcia co robić. I mam to od kiedy go kupiłem.Co może być przyczyną??? POMOCY
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj