bizonsuperzo56

glosna praca hydrauliki bizon z056

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witam jestem w trakcie zniw i w. tym roku glosno pracuje hydraulika podkreslam wszystko pracuje dobrze nawet jak olej goracy ale podczas koszenia na wysokich obrotach a nawet jak sie nie kosi tylko jedze na pelnym gazie to tak wyje hydraulika w kabinie ze az glowa boli po dluzszej pracy co to moze byc waszym zdaniem ? bizon z056 z roku 84 na sprerzynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SardynaTV    131

Pierwsze co to podłącz manometr do gniazda hydrauliki na wyjściu do hedera . Ja bym obstawiał że za duże ciśnienie w układzie masz . A jak tak jest to może Ci jakaś rurka strzelić.lub wąż i nawet może się skończyć pożarem jak poleci olej tam gdzie nie powinien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest ten przy rozdzielaczu ???


dodam ze przed wymiana pompy hydraulicznej bylo ciszej i w tym momecie co teraz aktualnie wyje ta hydraulika to jak uzyje dwoch na raz sekcji to ten dzwiek ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SardynaTV    131

w rozdzielaczu masz . Z tyłu w dwusekcyjnym i trzysekcyjnym . Jeśli one nie będą w porządku to rozdzielacz walnięty . Tam jest śruba blokująca która blokuje regulację ciśnienia ale mimo wszystko może się ciśnienie przestawić (wiem z praktyki) . Może być bez zacięty któryś z nich . ja miałem problem z dwusekcyjnym


Jeśli Ci pompę rozszczelniło to już wtedy miałeś problem z wysokim ciśnieniem i Ci oringi wywaliło w pompie . założyłeś świeżą pompę i problem z wysokim ciśnieniem się spotengował . Na 100 Procent masz za wysokie ciśnienie . tylko trzeba znaleźć powód


Albo przy wymianie pompy wpadło Ci coś do obiegu i zatrzymało się na zaworze, powodując że jego zablokowanie . Musisz szukać. Daj znać jak coś !


Jedno jest pewne . nie wyjeżdżaj w pole póki tego nie zrobisz. Mi pompę jedną za drugą wysadzało, rurki, węże, a na końcu rozdzielacz mi rozsadziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale pampa byla od nowosci i juz slabo podnosila heder itd. na niskich obrotach zamiast heder do gory to do dolu opadal. s co ty na to a moze dzielnik strumienia uszkodzony ???


caly czas kosze 50godz juz na tym wyciu zrobione


na rozdzielaczach jeszcze blaby orginalne od zaworow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SardynaTV    131

w tej chwili na sto procent nie jestem pewny ale coś około 150 bar powinien mieć. bo tak chyba 10 bar mniej na motowidła jest itp. ale to nie ma większego znaczenia. jak 150 będziesz miał to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj