Polecane posty

proxima100    71
Witam. Mam pytanie, czy regenerował ktoś rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej w Proximie z 2012 roku. Mam kilka pytań.

mechanik468    2

Ciężko będzie się czegoś dowiedzieć. Ja mam z 2013 i hydrauliki nie używam ,w mojej okolicy nikt tego nie robił. Spróbuj zdobyć katalog części może Ci podpowie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez przemson90232t5252
      Witam, 
      Dopiero co nabyliśmy zetora proximę 90.
      Ogólnie ciągnik w ładnym stanie, ale okazało się że musiał sporo czasu stać nie używany. 
      Był problem min z delikatnie trzymającym ręcznym ( Na ciągniku ogólnie raczej nie było czuć że coś go trzyma, a cały tył baaardzo się nagrzewał- temat opanowany) 
      Kolejny problem to taki że nie możemy rozłączyć przedniego napędu. Wg nas ciągnik cały czas chodzi w napędzie 4x4. 
      Nie ma reakcji na przycisk ( przy pstryknięciu kontrolka również się nie zapala)
      Kompresor działa. 
      W czym może tkiwć problem ?
      Ktoś spotkał się z taką sytuacją?
    • Przez Terracan
      Witam Panowie,prosił bym o poradę i pomoc w wyborze.Muszę zrobić rezerwację proximy nowej i sprawa wygląda tak.Mogę wziąć proxime 100cl w nowej odsłonie(nowa maska ,nowa kabina itp)że skrzynią 40km/h ale z racji tego że jej nie widziałem na oczy tylko porównuje do majora bo tak będzie wyglądać to mi się nie podoba ta nowa wersja.Za to mi się podoba ta co jest do tej pory tylko zrobił się problem bo mój dealer może mi ściągnąć tyko ze skrzynią 30km/h i jakieś 5,6 tyś tańszy bedzie i moje pytanie. Jakie są różnice w tych skrzyniach i czym one się różnią, zaznaczam że transportów żadnych nie robię A pola mam blisko domu.Moze ktoś miał do czynienia z tymi skrzyniami proszę o poradę i wybór 
    • Przez Pawel89pl
      Tak jak w tytule ciągnik niedawno kupiony  i wychodzi na to że trzeba zmienić akumulator bo po nocy ledwo kręci . Tu pytanie jaki kupić żeby był dobry . Do tej pory był 140ah 800A . Kupić taki sam czy 180ah 1000A ? 
    • Przez kafar191
      Witam. Od pewnego czasu posiadam zetora forterre 135 z 2012 roku. Ciągnik sprawował się dobrze lecz dziś zaskoczyła mnie awaria licznika. Po przekreceniu stacji zegary wszystkie się ustawiają i pokazują swoje parametry ale licznik elektroniczny który pokazuje prędkość, mtg ładowanie WOM i przejechane kilometry nie reaguje tylko pokazuje 0.0km  i piszczy dosyć głośno. Czy ktoś spotkał się z taka usterka? Proszę o pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj