poosa21

Bizon klepisko

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
poosa21    114

Mam problem z podciągnięciem klepiska do góry a przyczyną jest taki jak by kątownik z przodu przed klepiskiem który wygioł się od kamienia i blokuje a za nic nie mogę go wyprostować. Czy jest jakaś możliwość go wykręcenia bez ściągania gardzieli?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gustaww
      Witam, pękła mi rurka od wspomagania tuż koło podajnika kłosowego, czy ktoś próbował ją zaspawać ? Albo zastąpić ją wężem o podobnej średnicy? Chyba że da się gdzieś kupić?
      Czy jeśli ją zastąpię wężem to czy będzie różnica w szybkości reakcji skrętu?
    • Przez Piter333
      Witam, czym polecacie umyć bizona przed malowaniem, jakie preparaty 
    • Przez bizonzo56
      Witam co może być przyczyna, gdy bizon zo 56  się rozpędza  to podskakuje do góry.Lecz gdy nabierze prędkości to przestaje podskakiwać jak może to być przyczyna proszę o rade.                   (BIZON MA NOWE OPONY LECZ STAŁ W GARAŻU 3 MIESIĄCE ) jeśli by kokoś interesowało to bizo z 1988r
    • Przez bizonzo56
      Witam mam problem w bizonie zo56 1988r  podczas wysypywania  zboża muszę trzymać wajchę ponieważ odrzuca ją do góry. Jaka może być to przyczyna?    
    • Przez michal9834
      witam kupiłem bizona zo 50 wymieniłem orbitrol bo leciał stary po założeniu kombajn skrenca w jedną stronę dobrze A w drugą nie idzie ukrencic kierownica (gdy podniose cały tyl do góry chodzi ok ) proszę o pomoc i poradę

przed wymiana orbitrola chodziło to ok tzn na wolnych obrotach było czuć opór Ale chodziło podlonczenia też jest ok tak wszystko jak pisze tak jest podlonczone tzn jak wyjmowalem orbitrol to odkrencilem cała ta kostkę nie odponajac wezy i przykrencilem sportem do nowego orbitrola
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj