mikcom20

porównanie rozrzutników

Polecane posty

zetorki    30

właśnie ojciec gadał z gościem który sprzedaje te rozrzutniki to mówił że one są .uja warte i że lepiej kupić za 40tys niż tego za 20


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamil    0

właśnie ojciec gadał z gościem który sprzedaje te rozrzutniki to mówił że one są .uja warte i że lepiej kupić za 40tys niż tego za 20

 

 

A jaki sprzedawca chwaliłby tańszy towar??? Jak moze sprzedać droższy B) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Kolego ja posiadam rozrzutnik prywatny od kwietnia.Różnica między tym a tym to cena i nic poza tym.Blacha dno 4mm boki 3mm.Długość 4.5m szerokość 2.06m wysokość bort 70cm,2 ślimaki w adapterze.Wykonanie i jakość nie odbiega od tego z Warfamy.Ja jestem zadowolony .A druga sprawa to za tą kase można mieć dwa prywatne.Dobrze napisałeś że płaci się za markę np przyczepa 6 t kosztuje tej firmy 35 tyś a Metal-fachu 29 tyś i ta druga jest o niebo lepsza .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

No wiesz cena mówi sama za siebie. Ja myśle, że lepiej wziąść tego za 40tyś. :D


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja nie rozumiem jak można doradzić komuś coś , sugerując się tylko ceną, bo droższy to lepszy.

Napewno jakość warfamy jest lepsza, ale czy jest sens przepłacać dwukrotnie, ja sądzę ,że nie.

Kupisz ten tańszy i masz 20k w kieszeni i jak coś Ci się posypie lub zgnije to masz kasę na nowe elementy, a przy warfamie też może szybko coś się popsuć, a wtedy kolejną kasę w niego pakujesz.

Przed kupnem warto na żywo by je obejrzeć, porównać grubość blach i ramy, żeby po kilku latach ten tańszy się w pół nie przełamał, bo tak to tylko gdybać sobie możemy.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Tak wogóle to zastanawiam się czy kupić coś nowego czy remontować stary. A stary zgnity aż do ramy. Zatanawiam się jeszcze między np. takim http://allegro.pl/item1048656690_rozrzutnik_obornika_nowy_promocja_super_jakosc.html

a takim 20 letnim, który stoi w pobliskiej wiosce do sprzedania. Niestety nie mam fotek ale wiem że woła za niego 7.5 koła. Wymienił podłode, łożyska, łańcuchy, tam gdzie rdza mazgnięty minią i był garażowany. Ładowność również 4 tony, dwie osie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj