News
Blue1991

Zakleszczona skrzynia PRONAR 82TSa

Polecane posty

Blue1991    0

Witam, wczoraj zablokowała mi się skrzynia na czwórce. Drążek zmiany biegów ani drgnie. Ciągnik unieruchomiony bo nie mogąc wyrzucić luzu nie da się go również odpalić. Czy jest jakiś sposób na odblokowanie skrzyni bez konieczności zdejmowania podłogi i zaglądania do niej?

Konrad2510    38

Ściągasz pokrywę wraz z pompą (od wspomagania) z lewej strony ciągnika przy skrzyni, I wszystko widać

nie trzeba podłogi rozwalać tylko trochę oleju wyleci

Wiadomość z agroFakt.pl

Arekb1988    0

Jeśli za ciało  To nawodzikach to nic nie da zdjęcie pompy trzeba targac pokrywę skrzyni biegow i zobaczyc czy tam cos jest nie uszkodzone np podpora suwakow 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jakub766
      Witam, sprawa wygląda tak, że np w mtz 82 jak dam dźwignię na dół to daje olej aż sama nie odskoczy na końcu- nie trzeba jej trzymać. W moim pronarze żeby dać olej do ciągłej pracy na hydraulice- np mam pompę beczkowozu hydrauliczną, muszę wiązać dźwignię sznurkiem do dołu co jest dosyć irytujące. Czy ktoś z was rozwiązał sensownie ten problem? Pozdrawiam
    • Przez TomaszStach
      Witam. Panowie, mam wielki problem. Wczoraj było z ciągnikiem wszystko ok. Dzisiaj chciałem, zapalić, rozrusznik na chwilę złapał, a potem się wyłączył. Cyka cewka tak, jakby była klema luźno. Sprawdziłem akumulatory. Mają napięcie 12,8V. Klemy są czyste, ciasno dokręcone. Przełącznik 12/24V nie ma wypalonych styków. Jego cewka w chwili przekręcenia kluczyka ładnie zwiera styki. ZAUWAŻYŁEM , że na rozruszniku na śrubie z akumulatora teraz jest 12,8V. Jak wsadzę tam śrubokręt, to rozrusznik się zbiera, ale nie ma siły obrócić bo jest na 24V. I to normalne. Ale w chwili przekręcenia kluczyka przełącznik 12/24 się zwiera, to powinno być na zasilaniu rozrusznika 24V. A jest 3,5V. Od czego zacząć?
    • Przez Llena
      Potrzebuję do prasy Pronar z 500 śrubę i pręt, które są w klapie tylnej.
      Śruba jest mocowana w ten srebrny lej,który jest na przedostatnim zdjęciu.
      Czy ktoś może coś na ten temat pomóc?

• Przez lukiANDmarcin
      Podobno jest jakaś możliwość podkręcenia jakiegoś zaworu aby podnośnik był mocniejszy proszę o pomoc jak to zrobić gdzie to się znajduje i o co w tym tak właściwie chodzi?
    • Przez Llena
      Czy ktoś wymieniał w prasie pronar z500 taką zębatkę jak na zdjęciu? Sklep może dostarczyć w ciągu 4 tygodni. Bezpośrednio z pronara dopiero czekam na odpowiedź

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj