KILLEREK

Ładowacz do Zetora 6245

Polecane posty

KILLEREK    0

Witam.

Koledzy może ktoś już przerabiał ten temat , do zetorka 6245 chce założyć tura , wiadomo szukam czegoś w dobrej cenie i na euro-ramce .

Znalazłem coś takiego u naszego lokalnego dystrybutora:

http://agromichalak.pl/maszyny-rolnicze/177-tur-euro-ramka-3-sekcyjny.html

Pasowała by mi cena , oglądałem wykonanie naprawdę fajne i solidnnie zrobione jest euro-ramka , sterowanie hydrauliczne szufla i krokodyl w cenie

Jest jednak problem sprzedawca mówi że mocowania morze i podejdą , ale generalnie jest to ładowacz do 6211 , a do ciągników z przednim napędem , robią inne

z większym udźwigiem , no i oczywiście za inną kasę ,

Moje pytanie , czy mocowanie ładowacza podejdzie z 6211 do mojego 6245 ? Czy jest taki sam rozstaw śrób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588

Sprzedawca ci dobrze mówi załóż coś normalnego będziesz miał poziomowanie ramki większy udźwig i wyżej podniesie , a to to takie pół tura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126

a do czego będziesz tura uzywal głównie bo jeśli DJ siana i słomy a obornik raz na jakiś czas czy piach to i Ten starczy chyba ze ma codziennie chodzić w kiszonce to juz trzeba mocniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie a co to jest udzwig 650 kg...daj se z tym spokój. Wiadomo że kasa gra role ale dorzucisz kilka tys wiecej i masz na lata coś lepszego i pewniejszego że sie to nie pognie, a jak będziesz miał już tura to różne rzeczy będziesz przewoził nie tylko belki itp. i będziesz żałować że mogłeś kupić porządny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KILLEREK    0

robert1226

  Rozumiem ale chodzi tu raczej o kasę , jeśli ten ładowacz pasuje do 6211 i śmiga tam wszystko ok to jest to przecież taki sam ciągnik tyle że z napędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1989    34

Właśnie z napędem a co za tym idzie koła z przodu masz większe i trzeba zwrócić uwagę na to czy przy opuszczonym wysięgniku da się koła skręcić i nie będą one obcierały o ramę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KILLEREK    0

Muszę się pochwalić , kupiłem jednak ten tańszy , jest już założony , wszystko pasowało . Co prawda udźwig ma mniejszy , ale po pierwsze mniejsza kasa a dodatkowa zaleta to ta że nie ogranicza skrętu kół , ten większy miał mocowania bardzo solidne , ale ograniczał skręt kół.

Co do udźwigu to te 650 kg w zupełności mi wystarczają , kupiłem 3 sekcyjny ns EURO ramce więc osprzęt który sporadycznie mie jest potrzebny pożyczę od sąsiada .

W standardzie szufla 1,5 to aż za dość dla mnie a krokodylek 1,2 m w zupełności mi odpowiada ?

Dzięki koledzy za rady i sugestie , naprawdę pomogliście mi w wyborze , szczególnie te na priv

Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1456

Tak z ciekawości, ile waży taki krokodylek 1,2 m, lub chwytak do balotów? Ile z tych 650 kg zostanie po dołożeniu osprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, KILLEREK napisał:

kupiłem jednak ten tańszy ,

Czyli jaki ? Daj link .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KILLEREK    0
2 godziny temu, MF675ursus napisał:

Tak z ciekawości, ile waży taki krokodylek 1,2 m, lub chwytak do balotów? Ile z tych 650 kg zostanie po dołożeniu osprzętu?

Krokodyl jednosiłownikowy waży 160 kg brałem już nim obornik i kiszonkę , wyrywa i daje sobie radę , pompę i zawór mam wymienione na nowe więc spoko jest

chwytak z volanta wziąłęm 135 kg waży , więc kolego wsio chodzi i buczy :)

Z bigami też nie ma problemu , już zrobiłem hak bezpośrednio do mocowania i podnosi z przyczepy .

3 godziny temu, zetorki12 napisał:

Czyli jaki ? Daj link .

Proszę bardzo : http://agromichalak.pl/maszyny-rolnicze/177-tur-euro-ramka-3-sekcyjny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tani nie jest . Niech służy dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj