Skocz do zawartości
kamil555

farmer - pękanie na "pół" po założeniu TUR'a

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Farmer

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer8244    3

Moim zdaniem jak operator jest dobry to każdemu ciągnikowi da rade :unsure:;) a ten co madrze robi to będzie robił 20 lat jednym traktorem i będzie działał jak nowy :P

jaro    163

A tu nie masz racji-jak będzie z gó....nego materiału czy badziewnie złożony to niestety i najlepszy operator nie poradzi....

gelo400    30

ladowacz z metalfachu jest dobry co prawda nie tai tani ale naprawde sie sprawuje. mam do niego lyzke kroko i chwytak

st220    12

No i oddał kase pronar?

Oddał bo właściciel to kręty gość a nie zwykły rolnik.

A tu nie masz racji-jak będzie z gó....nego materiału czy badziewnie złożony to niestety i najlepszy operator nie poradzi....

100 procent racji.

zbych    4

Pewnie, że 100% racji, ale można też w drugą stronę, a mianowicie jak się trafi gó...ny operator to i najlepszy materiał nie poradzi... ^^

zbych    4

U mnie w okolicy też są, ale jak się sprawują nie wiem - mogę jedynie na podstawie swojego "czerwonego stworka" :)powiedzieć, że nie jest źle - jak będzie się tak sprawował dalej jak do tej pory to będzie dobrze.

ZUCH1234    72

W mojej okolicy gosciu do pronara załozył tur 6 no spoko ładnie pieknie nim pracował wszystko było ok kupił agregat uprawowo-siewny bierny wał dwa rzedy łap i wał packera (wiadomo jest bardzo ciezki ) do tego jeszcze poloneza duza skrzynia . Ładnie pieknie mu sie siało ale nie chiało mu sie składac tego zestawu na uwrociach wiec tak nawracał ale mimo ze miał tura przód podnosiło wiec postanowił włożyć 300 kg zboża ładnie pieknie sie nawracało ale niestety za ktoryms razem obudowa pekła na pół tyle tylko ze dało sie do domu dojechac nowa to 1500 zł no i juz tak nie nawracał :D

Stachux    6

Znajomy ma farmera około 80km+ tur metal- fachu i nie narzeka jak narazie...

slawekz1975    0

witam mam farmera c2 180mtg padła pompka od sprzęgła troche sie pocił silnik słabo wchodzi na obroty pod obciązeniem założyłem na niego tura metal fach.tur jest masywny i cięzki za to mocny tylko żal ciągnika

boryss    5

Witam to co jest wreszcie z tymi farmerami penkają czy nie? bo jestem zainteresowany tym traktorem z turem czy są warte zakupu?

Z góry dziękuje

zbych    4

Chyba naprawdę musiałeś mieć ciężkie przejścia z nim... :D Ja póki co (odpukać w niemalowane :) ) nie mogę narzekać - oby tak dalej, a będzie dobrze :)

Wiesz... znam zadowolonych, którzy zadowoleni być nie powinni. Jak wczoraj byłem po części których nie ma ( niektóre idą jak świeże bułeczki - ciekawe czemu, przecież Farmery to takie dobre maszyny:)) to sprzedawca mówił, że ludzie biorą hurtowo po 3 linki do WOMu( to jedna z kilku części po które byliśmy).

zbych    4

Hmm, dziwna sprawa bo ja od womu linki jeszcze na szczęście nie musiałem wymieniać (jest ok 660 mtg) Wymieniłem raz linkę od sprzegła coś ok 250 mtg, a przy 500 mth wymienłem na hydrauliczne (linka nie pękła). I proszę nie insynuuj, że kłamię bo to nie ładnie :D

A przy jakich maszynkach on robi? Chodzi mi o te z WOM, bo wiadomo, że się linka nie zużywa jak orzesz... tam jest kiczowo po prostu rozwiązane linka prosto powinna być a nie po skosie jak w sokołach i się wydziera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez domismaj
      Witam. Ile palą wasze Farmery z różnymi maszynami. Mój z pługiem 3x45 na 30 cm spala ok 20 litrów/ha czy to nie za dużo? z agregatem uprawowo-siewnym 3m ok.10 l/ha
    • Przez farmer8244
      Witam. Gdy Farmerkiem podnosze talerzówke która wazy około 1t nie podnosi jej do samej góry i pompa tak dziwnie bziuczy? prosze o pomoc.,
    • Przez PiotrekP1997
      Witam jestem posiadaczen farmera f5 ciagnik jest nowy. Jadąc słyszę jakieś stuki przy skrecaniu w prawo. Pomocy niewiem co jest.
    • Przez meld102
      Witam. Mam taki oto problem w swoim farmerze mianowicie coś stuka w tylnim moście na wstecznym, skrzynia 12x12 na najszybszym zakresie problemu nie ma na drugim i na pierwszym występuje problem, jazda do przodu wszystko ok. Czy to mogą być łożyska czy tryb mógł się uszczypać?
    • Przez Jaro1234
      Witam posiada ktoś z forumowiczów katalog częsci do farmera 8248 bądz 8244?