News
pawelsax

Władimirec t25 cofające paliwo z przelewu i po postoju zapowietrza się.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelsax    0

Ponieważ ma przeźroczysty wężyk to widać że paliwo cofa z przelewu w stronę wtryskiwaczy, czy tak ma być? Po dłuższym postoju zapowietrza się i nie reaguje na dodanie gazu tylko powoli wchodzi na obroty i tak kilku krotnie.

Edytowano przez pawelsax

zbyszekbrzuze    274

Zaworek 'tłumik' z tyłu pompy nie trzyma. Stały problem Władimirca

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

pawelsax    0

Czy w nim powinna być kulka, śrut u mnie jest sprężyna i mały tłoczek.

Edytowano przez pawelsax

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelsax    0

Ale czyli co on będzie uszkodzony wytarty bo tam nie ma za bardzo co się uszkodzić

Edytowano przez pawelsax

zbyszekbrzuze    274

A sprawdziłeś ten nowy zawór? One są tak kiepskiej jakości że szkoda gadać ...

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez eryk94
      Witam koledzy czy ktoś z was próbował wymienić rozdzielacz od Władka na taki jak mamy do tura tylko z jedna sekcja pływająca ?? Bo mam taką koncepcje aby rozdzielacz był 3 sekcyjny jedna na podnośnik druga na tura a 3 na wywrot jakie są wasze opinie co do takiej modyfikacji ?? 
    • Przez traktoreczek
      Witam w moim ciągniku t25 nie działa filtr oleju ,olej jest czarny i za gęsty (ocena organoleptyczna) jak sadze.
      jak odkręciłem pokrywę filtra i odpaliłem silnik to bączek ledwo się kręcił choć obracał się swobodnie
      po wymontowaniu i rozkręceniu filtra okazało się ze jest czysty nie ma osadu na ściankach -jak usunąć tą usterkę
    • Przez Robinson178
      Witam Panowie. Mam pytanie odnośnie Władka t25 . Mam kawałek ziemi ok.4-5 ha w tym działka na której powstanie domek. Działka jest oddalona od drogi głownej jakies 100m chciałbym ja utwardzic nawiezc tłuczen itd. Czy władek z turem nada sie do takich prac typu załadowac tłuczen , rozgarnac ziemie ,załadować ziemie na przyczepę wywiezc ja itd. nie bedzie za słaby ?  I w przyszłosci mysle coś posiać na tych polach czyli do uprawienia 4ha. Bo mam dylemat czy kupic fajnego władka z przyczepą i turem czy po prostu c360 z turem a do przyczepy dozbierac , a może jeszcze cos innego doradzicie ? Pozdro i proszę o pomoc Władkowicze i nie tylko

• Przez jarox1100
      Witam T25 nie gaśnie podczas ujmowania gazu trzeba go gasić na odprężniku .Jak to wyregulować?
    • Przez jarox1100
      Witam co to jest te czarne okrągłe i do czego może służyć czarny kabelek? Znajduje się to pod wyłącznikiem prądu.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj