Polecane posty

grzybu1    35

Mam do Was pytanie. Czy w waszych talerzówkach po jakimś czasie też wyciera się pierścień, co jest wspawany w słupicę koło piasty ? Czy też macie taką osłonę ? Może w innych talerzówkach jest inne rozwiązanie ? Maszyna zrobiła około 300 ha i niektóre pierścienie są mocno wyjechane od spodu.

IMG_20190712_093550.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Mam bezobslugowe piasty w agromaszu i póki co talerze kwalifikują się do wymiany i teraz padło jedno łożysko ale trzeba wymienić całą na nową. 

U mnie się to nie wyciera ale może to przez to że robisz bardzo głęboko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atarol    8

Mam agregat talerzowy staltech-a i co najwyżej od spodu delikatnie farba sie starła . Takze jak kolega wyżej za głęboko robisz i lub piaskowe ziemie niemiłosiernie wycieraja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzybu1    35

Ile ha macie zrobione swoimi ? Z tyłu wał mam ustawiony na najmniejsza głębokość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Moja ma na pewno więcej jak 1000ha 

Te piasty są słabe kolega ma aresa to co trochę szuka talerza po polu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atarol    8

Mój min 700 ha zrobił . W moim przypadku najgorsze sa luzujace sruby miedzy talerzem a piasta. Dostaja troche luzu piasek dostaje sie do łożysk i łozyska kaput . Teraz na ta piaste  wartwe silikonu kłade i jest lepiej bo przez milimetrowe luzy nie dostaje sie piach.  A ogolnie kilka razy zdarzylo mi sie zgubic talerz badz sam go wyrywalem zeby nie zgubić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rexreed
      Witam Do sprzedania mam talerzówkę staltech US 2015 rok. Przedni rząd talerzy jest trochę mocniej zużyty. Nowa na dzisiaj kosztuje 34 tys brutto z walem  rurowym. Moja ma packera .  Jak myślicie ile mogę zawołać za moja ?   Na aresa tez proszę o propozycje 🙂 





    • Przez Mateusz320
      Witam jestem na kupnie nowej brony talerzowej do 20tys 
      Brona ma współpracować z ciągnikiem T5 85 HD utility (stara T4) waga ok 4t 
      Chodzi mi o uprawę ziemi dość ciężkiej po orce lub nawet sama brona na łąkę i siew trawy 
    • Przez Mycek5120
      Witam szukam uzytkownika talerzówki producent BURY 3m który powie coś na temat tej maszyny czy warto wady zalety?
    • Przez adamos012
      Witam. Mam do Was drodzy rolnicy pytanie ponieważ mam zamiar zakupić bronę talerzową 1.6 do ciągnika C_ 360 ,pytanie mianowicie jest takie czy lepiej zakupić taką bronę z 2 rzędami wycietych talerzy czy może lepiej taką jak jest w standardzie czyli przód wycięty a tył okrągły. Proszę doradzcie 😀
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj