KrzysztoGontar

Grzanie oleju hydraulicznego

Polecane posty

arturooo    120

Lec ręką po przewodach i zoorejentujesz się w którym miejscu gotuje olej, byc może jest jakiś regulator przepływu przed orbitrolem i to on jest winny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal_xs
      Witam, chciałabym zamontować do john deere 5r wolny spływ, potrzeby do rozrzutnika żeby hydraulika sie tak nie grzała, i moje pytanie brzmi czy mozna bezpośrednio podłączyć złączkę pod zawór power beyond pod krociec z oznaczeniem R bądź P czy lepiej pociągnąć dodatkowy waz i bezpośrednio do skrzyni. W skrzyni jest nakrętka na imbus. Rozrzutnik ma średnie zapotrzebowajie na wydajność hydrauliki. Dzięki za poradę. 

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez Mateo3566
      Witam🙂
      Mam swoją c360 z zewnętrznym rozdzielaczem, i pod niego zapięty siłownik w plecaku, no i kiper. I jest taki problem ze przyczepa opada bardzo powoli. Złączki od kipru zostały stare, działało na nich wszytko dobrze przed przeróbka. Wysyłam zdjęcie podłączenia w rozdzielaczu kipra , może coś tam jest nie tak.

• Przez Dawiddyt
      Witam. Mam problem z aresem 610 rz z 99r po wymianie oleju zaczął szarpać do przodu i do tyłu. Może ktoś robił z was samodzielnie kalibracje. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam 
    • Przez frez
      Witam. Mam broblem ze wspomaganiem w international 744, a mianowicie nie dziala wogole kierownica moge krecic ile chce a kola i tak stoja w miejscu. Olej i filtr wymienilem pompe i orbitrol również. Silownik zregenerowalem i dalej nic. Juz nie wiem co dalej z tym robic..szukalem gdzies zaworu regulujacego cisnienie oleju w hydraulice jak to koledzy pisali w innych tematach ale nie idzie nic takiego znaleźć. Prosze o pomoc jesli ktos mial juz taki problem.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj