Polacek

wladimirec t30 tur

Polecane posty

Polacek    0

Witam,

Jak wygląda praca na tur wladimirec, czy jest możliwość np ściągnięcia ziemi 20x20m głęboko na 0,5m ? Czy łyżka jest w stanie sie odchylic tak żeby można było ściągać ziemie ? Pomijając fakt czy będę pasować do t30

heniek36    16

jakie 20 /20 50/50 wybierze i na metr  w głąb

Edytowano przez heniek36

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez traktoreczek
      Witam w moim ciągniku t25 nie działa filtr oleju ,olej jest czarny i za gęsty (ocena organoleptyczna) jak sadze.
      jak odkręciłem pokrywę filtra i odpaliłem silnik to bączek ledwo się kręcił choć obracał się swobodnie
      po wymontowaniu i rozkręceniu filtra okazało się ze jest czysty nie ma osadu na ściankach -jak usunąć tą usterkę
    • Przez evolution93
      Witam. Czy ktoś próbował tulejowac otwory do walka który porusza ramionami w plecaku ? 
      Mam już duże luzy a będę wymieniał  cięgła boczne i odciągi tak więc za jednym zamachem całość by się zrobiło. 
      No chyba że tylko kupić nowy plecak ale trochę już mam dość jakości nowych części.
      A i jeszcze. Siłownik warto regenerować czy kupić nowy. Stary sluzyl 35 lat a ostatnio wypluł ulej tłoczyskiem. 
    • Przez lukasz51195
      Witam.mam problem ze wspomaganiem kierownicy w t-25.Jak jest ciągnik zimny to działa wszystko jak należ,jak popracuje z pół godziny to zaczyna syczeć w orbitrolu i bez ruszania kierownicy skręcają się same koła,i grzeje się olej aż pompa goraca. Koło pasowe ma 18cm,pompa to nsz10,  orbitrol to 100,przewody mają jak dobrze pamiętam 10mm a olej jaki zalany to boxol 26. Już nie wiem co może być z tym wspomaganiem, i może ktoś z was mi pomoże rozwiązać ten problem. Pozdrawiam. 
    • Przez szop01
      Witam wszystkich forumowiczów, pojawił się problem z podnosnikiiem w t25, żeby podnieść coś cieższego trzeba mocno gazowac i trzymać dźwignię rozdzielacza w górze. W czym może tkwić problem? O czego zacząć szukać czy wina leży po stronie pompy czy rozdzielacza.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj