Polacek

wladimirec t30 tur

Polecane posty

Polacek    0

Witam,

Jak wygląda praca na tur wladimirec, czy jest możliwość np ściągnięcia ziemi 20x20m głęboko na 0,5m ? Czy łyżka jest w stanie sie odchylic tak żeby można było ściągać ziemie ? Pomijając fakt czy będę pasować do t30

heniek36    16
Napisano (edytowany)

jakie 20 /20 50/50 wybierze i na metr  w głąb

Edytowano przez heniek36

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez Petero28
      Witam wszystkich , ostatnio postanowiłem ze pojade swoim t25 na małą przejażdżkę , na poczatku jechałem na biegach polowych , jednak gdy dotarłem do równej drogi zmieniłem na biegi szosowe i na każdym szosowym biegu nie chciał jechać puszczalem sprzęgło bez gazu i z gazem i nie chcial jechaćale , a na polowych wszystko było normalnie , wie ktos co muszę zrobić? Ostatni raz jeździłem ruskiem 7 lat temu i nie wiem jak jeździć na szosowych . mam dwu dźwigniową skrzynie biegów . muszę za każdym razem włączyć ciągnik od nowa przy zmianie biegów ?Za wszelka pomoc dziękuje.
    • Przez S4V1O1
      Siemka wszystkim 
      Chciałbym się spytać czy ktoś miał z was podobną sytuację. Otóż mój tata ma Władymira t-25 A2 który nie jest zarejestrowany. Ostatnio przeglądałem papiery od tego ciągnika i znalazłem dowód rejestracyjny wraz z umową kupna. Od taty dowiedziałem się że nie można go zarejestrować z powodu braku jednej umowy pomiędzy 1 właścicielem a 2 , a do tego ciągnik nie był przerejestrowany . I teraz jest pytanie czy można coś z tym zrobić czy już koniec .
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez krzys924
      Witajcie... po remoncie silnika zaczeło coś ciec... chodzi o to ze jest to za rzadkie na olej i nie pachnie jak ropa... wydostaje sie to z żrberek głowicy i cylindra przy wyższych obrotach parząc od strony pompy, od strony wentylatora jest sucho, i tu jest problem ;( spotkał sie ktoś z Was z takim czymś? co to może? być bo mi już ręce opadają... pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj