Polecane posty

Bartek933    3126

Nikt Ci nie odpowie dokładnie na to pytanie, bo się zwyczajnie nie da

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

sumek666    2251

Hmmm... rano jak wypijesz kawe to nie wylewaj fusów 😂

• Haha 1

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtal24    393

a kto w dzisiejszych czasach buduje stodole i to jeszcze o wymiarach 5x10m chyba mija sie z celem

a po za tym chyba prosto policzyc ile pustakow po ile za pustak ile drewno i blacha na dach do tego wylewki i majster

• Like 1

ZETOR TEAM

witejus    980

ten komu taka potrzebna ,to raczej stodółka a reszta jak wyżej

mani51    178

Wakacyjna zmiana czyli dzieci co akurat mają wakacje nudzą się i zadają głupie pytania na forum :-)

• Like 1

daron64    951

Ceny u mnie

Metr muru 50zl

Metr wieńca 100zl

Metr dachu pod eurofale 100zl

Metr betonu u mnie niecałe 300

Krokwie 18x9 8m nieco ponad 100zl szt, 16x8 nieco poniżej stowy

Koparka u mnie 80-120/h

Tir piachu - 600zl

Reszta materiałów - allegro

Koszty pozwolenia itd -internety

Jak wystarczająco dużo klas skończone, to dość łatwo policzyć z grubsza koszty

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez raf08ca
      Witam, chce zmodernizować oborę na 12szt bydla. Jakiego producenta polecacie na gotowe stanowiska dla bydła ? województwo śląskie Zależy mi żeby były wytrzymałe i porządne. proszę o pomoc
    • Przez zenekBIO
      Cześć wszystkim!
      Czy są osoby które mogłyby się podzielić opinię na temat jak w tytule? Tzn do starej obory dostawiamy dobudówkę  na 15 stanowisk 
      i chcemy żeby krówki stały sobie na uwięzi na kracie i tu moje pytanie co według was jest lepsze? krata stalowa czy  betonowa? 

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam  
    • Przez Janeczek2019
      Witam
      Czy ktoś wie jak sporządzić umowę z wykonawcą, firmą która będzie układać mi kostkę na podwórku? Chodzi mi o szczegóły zawarte w umowie jeżeli bruk będzie dofinansowywany ze środków unijnych (ARIMR).
    • Przez Cinkowski96
      Witam, mam studnie głębinową od 20 lat nieuzywaną. Jak myślicie da się ją pogłębić i odnowić czy lepiej wiercić nową? 
    • Przez poprostumateo
      Witam. Orientuje się ktoś jaki jest koszt zwykłej, szarej kostki brukowej 8cm ? Może ktoś wie gdzie na Dolnym Śląsku można nabyć kostkę w dobrej cenie.
      Co prawda to nie forum budowlane, ale wydaje mi się, że wiele osób miało styczność z kostką brukową, a więc pewnie ktoś mi pomoże
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.