News
rylkoo

odszkodowania za błędy medyczne

Polecane posty

wojtal24    480

chyba pomyliles forum tu rolnicy a nie prawnicy

ZETOR TEAM

matisz    52

Moja narzeczona korzystała z usług takiej kancelarii. w srocie to tak, idziesz do nich przedstawiasz cała dokumentacje medyczna, opowiadasz cały proces leczenia, gdzie lekarze popełnili bład, oni sie zapoznaja z cała dokumentacja, oszacuja ile z tego mozna wyciagnac i czy sie podejmuja. 

Po ok tyg-dwoch dzwonia, jak sie podejmuja to jedziesz podpisac umowe. U tych z ktorych usług korzystalismy to ich zapłata to 25%  uzyskanego odszkodowania. Zadnych opłat nie ponosilismy nawet jesli by nic nie uzyskali to po prostu sie nie udało i tyle tylko stracony czas.

Krzysztof81    906

Mam kilku kolegów lekarzy i tam obowiazuje zasada ze kruk krukowi oka nie wykole. Mozesz spróbować, czasy powoli sie zmieniaja i szanse zawsze jakieś są.

robi57362    624

medyczny tz na czlowieku czy zwierzaku ?

jesli pomoglem kliknij fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RU68
      Proszę o wypowiedz tych którzy znacznie skorzystali na PROW jak i tych którzy w ogóle nie byli w stanie skorzystać 
      Mam wrażenie że tych którym udało się skorzystać kilkakrotnie są niezbyt przyjaźnie postrzegani tak jakby okradli pozostałych 
    • Przez Runder
      Czy to prawda że jeżeli w przydomowym szambie nie zrobimy dna to niezaleznie od ilości kregów nigdy nie będziemy musieli go oprózniać ? Czy może odwrotnie po około 2 latach zapcha się jak zwykłe szambo z dnem ? Słyszałem wiele głosów na ten temat i jestem ciekawy waszej opinii
    • Przez Lewy1037
      Witam. Ojciec chce przepisać na mnie ziemię (darowizna). Potrzebuję do tego szkoły rolniczej bądź jakiegoś kursu? Bo sam nie wiem. Pozdraiwam 
    • Przez agrofoto1
      Chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami na pewien temat. Odwiedził mnie dzisiaj jeden cwaniak, w bluzie Skanska. Oferował sprzedaż agregatu prądotwórczego. Cena w internecie 4200 - mówił. Chciał 1500 i szybko zszedł do 1000 jeśli wezmę 2. Towar w samochodzie, nowy jeszcze w folii, nawet cena była naklejona. "Zobaczyłem gospodarstwo to za jechałem, w gospodarstwie zawsze się przyda, jak weźmiecie to mogę jeszcze załatwić tluczen za cenę paliwa plus stowka dla kierowcy" I teraz gdzie jest myk. W całym internecie jest tylko jedno ogłoszenie z tym modelem - faktycznie za 4200, na olx. Coś mi tutaj mocno smierdzialo więc pogonilem. Kiedy zaglebilem się mocniej w temat okazało się za takich ogłoszeń jest więcej - taki sam agregat tylko inne naklejki z nazwą.
    • Przez kacpex8
      Hej słyszałem ze istnieją firmy które same prasują słomę i kupiją ją od własciciela czy to prawda ?
      i czy istnieje gdzieś taka firma w Świętokrzyskim ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj