piotrek202127

Jaka prasa do Zetora 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam tak jak w tytule "Jaka prasa do Zetora 7211"? Przymierzam się do kupna prasy tylko nie wiem jaką wybrać. Myślę nad polską sipmą farma 2. Budżet to max.30k najlepiej ok 25k.

Prasa będzie robiła ok. 150 bel słomy + 100 siana i sianokiszonki. Czy polska prasa wystarczy na tyle bel? Co sądzicie o owej prasie?

Mares    28

Ja mogę sipmę polecić, mimo negatywnych opinii jakie można wyczytać na forum. Robimy około 400 bel sianokiszonki rocznie sipmą Z279/1. Przez 7 lat pracowała z zetorem 5245 i naprawdę wychodziły dobre bele, nie wychodziły kapcie, także 7211 dałby spokojnie rade. Kupiliśmy używaną, trochę musieliśmy ją z początku ponaprawiać i przez te 7 lat nas nie zawiodła, wiadomo jakieś tam pierdoły zawsze trzeba robić typu wymiana łożyska itd. ale ogólnie prasa się spisuje dobrze. W moim przypadku wielkim plusem jest to, że do sklepu mam blisko i w razie czego mam wszystkie części od ręki, a z częściami do zachodnich bywa różnie. O zachodnich się nie wypowiem, bo nie miałem z nimi do czynienia, ale może ktoś z kolegów Ci coś poleci w tych pieniądzach.

zetorki12    11328

Sipma nie jest zła . A tak na marginesie , co do tych części . Tak trochę się nie popisali . W tych samych modelach i nawet w tym samym roczniku wkładali różne rodzaje łańcuchów . Tak że nie zawsze tak z katalogu .

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Mares    28

Jak 7 lat temu naprawialiśmy naszą prasę to braliśmy stare części na wzór i nie było problemu. Gorzej jak ktoś nie ma sklepu w pobliżu i tylko internet zostaje.

Maverick    81

John Deere 550 lub 590 jak trafisz dobry stan. Pasowa ma niskie zapotrzebowanie na moc i dobre zagęszczenie beli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj