News
dominikl95

Pompa zalewowa do beczkowozu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dominikl95    29
witam mam możliwośc kupna beczkowozu z pompą zalewowa sprowadzona z Niemiec .ale na olx nie wiedziałem beczkowozow z tego typem pomp. Proszę o pomoc bo nie wiem czy warto pchać się w tego typu beczkowoz. beczkowoz nie ma górnej pokrywy zbiornika czy jest ona potrzebna?

górna pokrywa jest aby się nie wylewało z tego co wiem z pracy taka beczka. grunt przy pompie zalewowej nie wylewać zawartości do końca lub mieć zbiornik nad pompa oddzielny do zalewania pompy bo mi przy napełnianiu woda beczki jak zlalem cała beczkę to musiałem wiadrami wlewać przez górny dekiel.

dominikl95    29

Nie idzie sprawdzić jakoś na sucho tej pompy? Bo gosciu sprowadza te maszyny i nie ma możliwości sprawdzenia, A tak w ciemno to troszkę słabo kupić. A z ewentualną naprawą pompy jest duży problem?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??
    • Przez Tom134
      Witam 
      Czy ktoś posiada Aplikator doglebowy teraflex 2? 
      Jak się sprawuje? 
      Czy ciągnik 140 km nominalnej a z bustem 175 na 6 cilindrach będzie dawał sobie radę z takim aplikatorem 11 zębów rozstaeionych 40 cm szer 4,5 m plus beczka na jednej osi 10 tys litrów? 
      Jakie macie zdanie o pompach przepływowych bo mam zbiorniki 4,5 m głębokie i się zastanawiam nad pompą ślimakową lub krzywką?
      Za wszystkie odp z góry dziękuję 
    • Przez menos
      mam pytanie podlewam fasole beczka z podstawowym wylewem na 13 m i mam pytanie bo trochę za nisko jest ten wylew czy jakbym przedłużył go do góry na wys 1,5m 2m czy zmniejszyło by sie ciśnienie bardzo
    • Przez drewcio
      Witam, zabieram się za budowę beczkowozu. Beczka oczywiście z hydroforni pojemności 4,5 tys l.  Dylemat mam jaki zrobic wlew/wylew (z zaworem). Tzn taki tradycyjny na tylniej scianie na dole czy jak w starych malych beczkach np. pn-20 rura - kolano z gory.
      Gdzies kiedys na tym forum obilo mi sie o oczy ze ta rura/kolano wychodzaca od gory na zewnatrz beczki w srodku siega dna. Pewnie ma to zwiazek z oproznianiem.
      Jak w takim typie z napelnianiem? Idzie lzej czy ciezej niz w tradycyjnym rozwiazaniu?

• Przez rolnikus21
      Witam. Chce kupić beczkowóz około 12000 litrów i zastanawiam się czy lepszy będzie na tandemie czy na jednej osi ? Z którym będzie lepiej się jeździło ? Co radzicie ? Proszę o pomoc
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj Anuluj