News
dominikl95

Pompa zalewowa do beczkowozu

Polecane posty

dominikl95    33
witam mam możliwośc kupna beczkowozu z pompą zalewowa sprowadzona z Niemiec .ale na olx nie wiedziałem beczkowozow z tego typem pomp. Proszę o pomoc bo nie wiem czy warto pchać się w tego typu beczkowoz. beczkowoz nie ma górnej pokrywy zbiornika czy jest ona potrzebna?

górna pokrywa jest aby się nie wylewało z tego co wiem z pracy taka beczka. grunt przy pompie zalewowej nie wylewać zawartości do końca lub mieć zbiornik nad pompa oddzielny do zalewania pompy bo mi przy napełnianiu woda beczki jak zlalem cała beczkę to musiałem wiadrami wlewać przez górny dekiel.

dominikl95    33

Nie idzie sprawdzić jakoś na sucho tej pompy? Bo gosciu sprowadza te maszyny i nie ma możliwości sprawdzenia, A tak w ciemno to troszkę słabo kupić. A z ewentualną naprawą pompy jest duży problem?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wasil10
      Witam! Po remoncie pompy i zmianie beczki pompa w ogóle nie ciągnie natomiast bardzo dobrze wypycha. Jaka może być przyczyna? Dodam że zbiornik i wszelkie połączenia szczelne
    • Przez Jakub766
      Witam Posiadam beczkę Fortschritt 8tys L. Pompa napędzana jest hydrauliczne. Beczka słabo już ciągnie, dlatego chciałbym wymienić pompę prózniową na inną mocniejszą. Ktoś z was wie może jaką dużą i od czego można by tam wstawić? Pozdrawiam
    • Przez jasikor
      Witam
      Przymierzam się do zakupu wozu asenizacyjnego, i natrafiłem na pompę próżniową bez smarowania która występuje w Joskinie. 
      Moje pytanie brzmi: Czy może jest posiadacz beczki z taką pompą i mógłby się wypowiedzieć na ten temat?
      Pozdrawiam  
    • Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??
    • Przez kamil5421
      Witam. Mam taki problem, pęky mi 3 pióra w resorze od zaczepu w beczkowozie i to te pióra główne co są zakręcone na końcu i przetyka się sworzeń. Jest to francuski beczkowóz juelin 14 000l. Moje pytanie czy. Można gdzieś dokupić ewentualnie jakoś zregenerować takie pióra?? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj