Rafal12356

Problem z jazdą Kramer 320

Polecane posty

Rafal12356    0

Cześć, piszę tutaj ponieważ mam problem z ładowarką Kramer 320. Problem polega na tym, że jak ładowarka się nagrzeje traci moc, a dokładnie nie chce jechać do przodu lub jedzie bardzo bardzo wolno. Jak silnik jest zimny maszyna sprawna a jak temperatura przekroczy 75 stopni traci tą moc jazdy. Pompę wymieniłem oraz silnik jazdy również, nic to nie pomogło. Proszę o jakieś rady oraz pomoc bo nie daje już z tym problemem rady. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

A do tylu jedzie normalnie? Jak pompa i silnik sa sprawne, to jeszcze tylko rozdzielacz ci zostal do sprawdzenia. W ukladach hydrostatycznych silnik napedowy powinien byc zabezpieczony zaworem krzyzowym, który zapewnia plynny rozruch i zatrzymanie. Zazwyczaj jest przy silniku, ale moze byc gdzies obok zamontowany. Najlepiej by bylo cisnienia pomierzyc... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal12356    0

Do tyłu troszke lepiej niż do przodu, ale jak się nagrzeje kiepsko. A o co chodzi z tym rozdzielaczem? Ciśnienia byly sprawdzane przez mechanika od Kramera, lecz on nic nie poradził. Dodam, że wcześniej ładowarka normalnie jeździła, ale coś się stało i nie wiadomo co ;(. 

 

Edytowano przez Rafal12356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Układ jazdy w tym pojeździe to zapewne hydrostat, czyli silnik spalinowy napędza pompę hydrauliczna, a pompa silnik jazdy. Rozdzielacz odpowiada za zmiane kierunku przepływu oleju i jego ilości. Skoro pompa i silnik wymienione to gdzieś to ciśnienie musi ginąć. Filtry wymieniałeś? Jak masz rozwiązane sterowanie jazda? Dźwignia do kierunku jazdy, pedał i przełącznik 1 i 2 biegu? Czy jakoś inaczej? Mechanik mierzył ciśnienie przy silniku jazdy, czy tylko na pompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal12356    0

Witam, czy ktoś może orientuje się jak naprawić licznik godzinowy w ładowarce Kramer 312? pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamusso    0

Witam.Czy może mi Pan podpowiedzieć co było przyczyną słabej jazdy po rozgrzaniu ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj