slawoon

C360 nie ma siły przewinąć wałem

Polecane posty

slawoon    0

Witam Wszystkich,

Moja 60 po założeniu wspomagania (napęd z rozrządu), nowego sprzęgła, regeneracji wtrysków nie ma siły przekręcić wałem na  akumulatorach (2x nowe 195 Ah 6V). Muszę dokładać 1x 12v 90Ah. Wtedy odpala. Zakładałem już 2 inne rozruszniki (1 nowy, 1 z drugiego C360). Na co mogę zwrócić uwagę?

hecktor2    21

Jak sytuacja wyglądała przed remontem? Zmieniałeś kable rozruchowe?

bears    349

Pewnie wspomaganie źle podłączone i olej tak mocno dławi silnik poprzez pompę i dalej rozrząd że akumulatory nie mają siły go obrócić.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez hacken
      Witam
      Mam problem z moim c360. Pękła mi tuleja pierwszego cylindra(licząc od strony chłodnicy) prawie równo z drugim oringiem. Próbowałem ją wyciągnąć robiąc prowizoryczny ściągacz, coś w tym stylu:
      https://www.youtube.com/watch?v=-QsXsDhDR-E
      bardzo ciężko szło a bałem się uszkodzić blok wiec wspomogłem się lewarkiem. Poprzez kawałek belki przesadzonej miedzy wałem chciałem ja wypchnąć do góry jednocześnie ciągnąc ściągaczem. Niestety finał był taki że lewarek podniósł przód ciągnika a tuleja nawet nie drgnęła. Dodam że podkładka ściągacza nie wadzi o blok ponieważ prawie cała przylgnia jest odsłonięta i krążek swobodnie w nią wchodzi. Czy ktoś z was ma pomysł jak to wyciągnąć?
    • Przez lukano
      Witam co moze byc kopcenia na białawo pompa była robiona wtryskiwacze tez silnik włanie sie skonczył docierac wymieniłem filtr powietrza na nowy i niewiedziałem ile wlac oleju czy zbyt wysoki poziom oleju w filtrze moze byc skutkem kopcenia???
    • Przez Lazlo
      Witam, mam zamiar zamontować do ursusa wspomaganie. Przed zakupem sprzedawca poprosił mnie abym sprawdził jakie koło pasowe posiadam. Dokładnie nie mogłem sprawdzić bo nie za bardzo było widać. Dostałem bez gwintu.. ale gdy odkrecilem nakrętke to przy użyciu sciagaczy okazało się że jest z gwintem. Jaka jest różnica po między z gwintem a bez.. czy mogę zamontować bez gwintu i do kręcić czy musze kupić taki jaki był? 
    • Przez cuma112
      Witam mam pytanie otóż od wczoraj  mam problem z gazem ręcznym w moim c360 ponieważ jak dociskam na maksa gaz nożny to gaz ręczny spada na minimum i przy hamowaniu muszę łapać za gaz ręczny żeby nie zgasł oraz miałem problem z odpaleniem obstawiam pompkę ręczną lub wtryskową choć wtryskowa wydaje się być git bo nie kopci ani nie dodaje gazu.  To pierwsze pytanie drugie to zauważyłem że blok się strasznie nagrzewa i płyn jest gorący choć na zegarze wskazówka jest cały czas na białym.
    • Przez szczupak23
      Witam koleżanki i kolegów. :angry:
      Pisze tutaj pierwszy raz ale często odwiedzałem forum i spodobało mi się.
      Mam prośbe do was proszę o polecenie mi pożądnego warsztatu gdzie moge naprawic pompę wtryskową w moim dziadku C-360
      Miejsce dowole w całym kraju ponieważ sąsiad ma firme transportową.Poprostu sprawdzone miejsce gdzie naprawialiście swoje i niemieliście problemu z odpalaniem i poźniejszą eksploatacją ciągnika.
      Mieszkam w łodzkim niedaleko Radomska ale u nas niema nic pożadnego sami cfaniacy co po naprawie ciągnik chodzi gożej niz przed.
      Z góry pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj