News
LewyMateusz

Ursus 1224 -Wyciek oleju z mocowania belki TUZ

Polecane posty

LewyMateusz    0

Witam. Kapie mi olej w ursus 1224 pod łączeniem cięgła bocznego do ciagnika   i wydaje mi się to dziwne,że jest to połączone ze skrzynią? 

20190705_134632.jpg

20190705_134645.jpg

Tak to przechodzi przez most  musisz zdjąć ramię odkrecic mocowanie ramienia i tam jest taka pokrywa  na 3 śruby jest tam oring i filcowa uszczelka

samtech84    43

Tam wymień oring i uszczelniacz antykurzowy.

Zdejmujesz te widełki i odkręcasz 3 śruby. Wymieniasz uszczelniacze i składasz. Oleju nie trzeba spuszczać ze skrzyni będzie tylko kapał

Wiadomość z agroFakt.pl

Maverick    81

Jest to połączone ze skrzynią wałem na którym osadzono miernik impulsów z ramion podnośnika dlatego nie jest to dziwne. Wymień uszczelnienia tak jak koledzy wyżej piszą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg

Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.

Czy wiecie coś więcej o tym silniku???

Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.

Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez SzymonT532
      Witam. Kupie kabine rurkową (chojnów) do Ursusa C330. Woj. Mazowieckie lub Lubelskie. Ktoś coś? 😃
    • Przez daw1285
      Witam, mam pytanie jak wyjąc te koło zębate które jest pod wałkiem sprzeglowym II stopnia w c360. Ciągnik jest rozpołowiony bo zmieniałem ten wałek ale nie wiem jak wyjąc ten dolny tryb. Ktoś pomoże ?

• Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez MIREKK81
      witam.
      mam takie pytanie czy posiada ktoś na sprzedaż niestandardową pokrywe rozrzadu do c 360.
      chętnie odkupię .pozdrawiam

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj