News
LewyMateusz

Ursus 1224 -Wyciek oleju z mocowania belki TUZ

Polecane posty

LewyMateusz    0

Witam. Kapie mi olej w ursus 1224 pod łączeniem cięgła bocznego do ciagnika   i wydaje mi się to dziwne,że jest to połączone ze skrzynią? 

20190705_134632.jpg

20190705_134645.jpg

Tak to przechodzi przez most  musisz zdjąć ramię odkrecic mocowanie ramienia i tam jest taka pokrywa  na 3 śruby jest tam oring i filcowa uszczelka

samtech84    31

Tam wymień oring i uszczelniacz antykurzowy.

Zdejmujesz te widełki i odkręcasz 3 śruby. Wymieniasz uszczelniacze i składasz. Oleju nie trzeba spuszczać ze skrzyni będzie tylko kapał

Wiadomość z agroFakt.pl

Maverick    79

Jest to połączone ze skrzynią wałem na którym osadzono miernik impulsów z ramion podnośnika dlatego nie jest to dziwne. Wymień uszczelnienia tak jak koledzy wyżej piszą.

Rafi1010    4

Jak byś chciał to mogę ci zdjęcie z katalogu części wysłać wieczorem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BartoszSzumlak
      Witam mam problem z zakupem klamki szyby bocznej do kabiny komfortowej w ursusie 4512. Czy istnieje w ogóle możliwość zakupu nowej klamki a może ktoś z was ma na sprzedaż używaną ? Pozdrawiam
    • Przez Godzio
      Witam mam problem z biegami w ursusie 1222 rok89 za każdym razem zgrzytaja na walku gdzie znajduje się synchronizacja  obraca mi się wałek 360stopni jest to normalne czy już zjechany bd ten hamulec 
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Darek914
      Witam mam problem na ze wzmacniaczem ślizga mi się na żółwiu.Wymieniał ktoś z was to?, ja jeszcze tego nie robiłem wiem tylko że trzeba rozpołowić ciągnik i tam jest jakaś taśma,z tego co słyszałem.Proszę o radę kto to robił
    • Przez bartekcuber
      Witam chciałem zapytać jakie powinno być ciśnienie oleju w 3p na zimnym i rozgrzanym silniku po remoncie kapitalnym 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj