News
Dawid1156

Claas axion hexashift kalibracja skrzyni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dawid1156    0

Witam, czy ktoś wie jak przeprowadzić kalibracje skrzyni w ciągniku claas axion 810 cebis, skrzynia hexashift.  Wymieniłem olej hydrauliczny i chciałbym na nowo przeprowadzić kalibrację.

AchimR    22

Mam ori sprzęt do Claas'a

Skąd jesteś?

Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

kamil1616    26

Ma ktoś może namiary na kogoś kto kakibruje skrzynię w ciągnikach claas? jestem z województwa podlaskiego, Grajewo

Wiadomość z agroFakt.pl

marian3p    23

Jaki ciągnik dokładnie? Mogę ogarnąć.

Naprawa elektryki i elektroniki ciągników i maszyn rolniczych. Naprawa sterowników maszyn, skrzyń biegów (np. Autotronic), EHR itp.

Wykonywanie sterowania EHR (elektrohydrauliczne sterownie podnośnikiem) do każdego ciągnika, również wykonywanie własnych sterowników do ciągników z fabrycznym EHR.

Wykonywanie różnych sterowników do ciągników i maszyn rolniczych (liczniki, sterowniki ścieżek do siewnika, itp.).

Więcej info na PW.

gtv8    2
Dnia 13.07.2019 o 08:48, AchimR napisał:

Mam ori sprzęt do Claas'a

Skąd jesteś?

Kolego w axionie to sie robi manualnie :) przyucza sie dwa parametry czas napełniania i cisnienie. Ciągnik sam sie kalibruje przez około 5 minut, Napisz priv to wytlumacze  jak to wykonac

Edytowano przez gtv8

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez alkobusb6
      Witam mam pytanie do was czy w classie axion 810 , olej w skrzyni nie miesza się z hydrauliką zewnętrzną ? Z góry dziękuje za odpowiedź 
    • Przez Kowal1994
      Witam. Kupiłem ciągnik Claas axion 810 hexashift dyna 6. 2014rok. I mam problem z podnośnikiem a mianowicie nie reaguje kompletnie na nic. Próbuje go odblokować jak u kolegi w starszym modelu z 2010r czyli przycisk od podnoszenia tak żeby trójkąt alarmujący zgasł i potem ruszam pokrętłem w podłokietniku i chodzi, czy w moim przypadku gdzie ciągnik już jest nowszym modelem robi się to inaczej? Jedyne co zauważyłem to to że gdy ruszam pokrętłem to kontrolka od opuszczania mruży się, nic po za tym. Bezpiecznik od podnośnika cały nie spalony.
    • Przez pawel1025
      Witam

Potrzebuje waszej pomocy.
      Podczas dzisiejszej uprawy pod kukurydzę ciągnik zaczął tak jakby szarpać i pojawił się błąd Id A8DEh.
      Szukałem tego błędu w instrukcji i tego dokładnie błędu nie ma w instrukcji.
      Dodam jeszcze że jak pojawił się ten błąd to obroty silnika zostały ograniczone do 1400 obr/min.
      Daje gaz w podłogę i max obroty to 1400.
      Zatrzymałem się, zgasiłem ciągnik, wyłączyłem prąd, włączyłem, odpaliłem go i po 30-40 min znowu zaczął tak jakby szarpać i pojawił się ten błąd i obroty zostały ograniczone do 1400 obr/min
      Po wyskoczeniu błędu przestał tak jakby szarpać.
      Co może być przyczyną?

• Przez Grzesiek10314
      Witam. W poniedziałek zakupiłem Claas-a takiego jak w tytule. Wczoraj do mnie dotarł. Rok 2006, 5841 mth.
      Teraz do rzeczy:
      1. Powiedzcie mi od czego są przyciski i pokrętło zaznaczone na załączonym zdjęciu??? Zdjęcie nie jest z mojego ciągnika tylko z wziąłem z internetu.
      2. Gdzie jest skrzynka z bezpiecznikami w tym Claas-ie???
      3. Ma ktoś może instrukcję obsługi do serii Ares 607???

• Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj