Chota

ZEFIR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chota    12

a kabina w nich to jest pronara czy jakas inna jak znajdziecie to dajcie zdjęcia


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
a kabina w nich to jest pronara czy jakas inna jak znajdziecie to dajcie zdjęcia

Trudno powiedzieć czyja jest ta kabina bo na polskich zefirach wygląda na pronarowską ale na zagranicznych filmach YTO ma bardzo podobną B) , jaka by nie była ciągnik wydaje sie ciekawą propozycją a ten silnik jest stosowany w śmieciarkach i innych maszynach tego typu, co do napędów to chyba nie ma co mieć zastrzeżeń, przynajmniej cena jest atrakcyjna a nie jak za farmera czy farmtracka to już za tą kase będzie zetor.

Tylko jest to jedna ale B) , dlaczego np. farmtracki czy farmerki mają podobno tak dobre napędy carraro a sypią się przody i skrzynie, silniki mmz a cos tam stuka sprzęgło sie rozpada itd itd - bo to wszysko zależy od materiału i wykonania, a czy chińska stal i precyzja jest lepsza od np. czeskiej to mam wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
kurde teraz to mam dylemat ktory wybrac mtz czy zefira??

Jakiego mtz chcesz pongO belarusa czy pronara? Chcesz kupić teraz czy po nowym roku>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

mtz 820 bede kupowal jak mi starusze przepisze gostodarke ale to jeszcze duzo wody uplunie. napewno po nowym roku

. a cos ma sie zmienic po nowym roku np. ceny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
mtz 820 bede kupowal jak mi starusze przepisze gostodarke ale to jeszcze duzo wody uplunie. napewno po nowym roku

. a cos ma sie zmienic po nowym roku np. ceny??

Po nowym roku to już tylko zefir Ci zostanie B) , bo maja wejść normy emisji spalin euro 2, owszem są belarusy z euro 2 ale moim zdaniem nie mają już swojej najwoększej zalety czyli CENY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Po nowym roku to już tylko zefir Ci zostanie B) , bo maja wejść normy emisji spalin euro 2, owszem są belarusy z euro 2 ale moim zdaniem nie mają już swojej najwoększej zalety czyli CENY

 

 

o to chodzi a nie będą jeżdzić nowe kopciuchy B) wystarcz nam już kopcące 360 B)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Jeśli Zefir przyjmie się na rynku i będzie dużo egzemplarzy w eksploatacji to o brak części bym się nie martwił, swoją drogą Farmtrac czy farmer ma mosty karraro niby popularne ale z częściami bardzo ciężko a ludie się nie boją i kupują, więc myśle że warto zaryzykowac z tym Zefirem tym bardziej że części do pronarów są raczej dostępne i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
czy to prawda ze zefir bedzie kosztowal tylko 71.000??

 

możliwe jak faton 824 kosztuje 80tyś z turem ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
czy to prawda ze zefir bedzie kosztowal tylko 71.000??

71 tyś netto, na ppr jest jeden użytkownik zefira i jest bardzo zadowolony przede wszystkim z niskiego spalania.

Napędy new hollanda chyba w niczym nie są gorsze od carraro a czy warto kupić to najważniejsza jest jakość wykonania i awaryjność, np. farmer to nowa konstrukcja i ma dużo niedociągnięć, ale w końcu zefir to znane w azji i ameryce południowej YTO 804 więc pronar nic tutaj nie udoskonalał więc jest nadzieja że jesli jest to ciągnik w orginale to tylko pozostaje zastanowić się z jakich materiałów i z jaką dokładnością został złożony w chinach bo u nas tylko koła kabiny akumulatory itp. zakłądają, osobiscie bardziej podoba mi się koreański kioti tylko cena troche nie teges ale podobno jakość wykonania tego kioti jest dużo lepsza od farmerów farmtracków a nawet zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
85 km za 86 tyś i to w ładnym opakowaniu tylko kupować!

moze i ladny ale ja z chin nie kupie wolałbym belarusa


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0
moze i ladny ale ja z chin nie kupie wolałbym belarusa

A cały belarus to silnik nie ma z kuboty przypadkiem?

 

Takie czasy że najlepsze marki już robią wszystko w chinach kupowałem komp z tzw. markowych podzespołów a na każdym made in china, markowe ciuchy również made in china wiec czy to w chinach gorzej będzie zrobione jak we włoszech czy turcji to nie wiem, ale YTO 804 chyba aż taką budżetówką jak foton nie jest, a technicznie prezentuje się o niebo lepiej od belarusa i ma nowoczesną skrzynie biegów i napędy, i chydraulika też nie jest pocudowana jak w belarusie, a komfort również na wyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Każdy chińczyk powinien zrobic w życiu trzy rzeczy: buty, dżinsy i magnetofon :)

 

Kubota jest japońska i z chińczykami nie ma nic wspólnego. W Belarusie jest przecierz silnik MMZ :lol: Teraz naprawde jest ciężko kupić coś co nie jest made in China, gdzie mają tanią siłe roboczą i za przysłowiową miske ryżu chińczyk złoży traktor :P

 

@Silver

Dostałeś drugie PW, bo mi sie neo rozłączyło jak wysyłałem i nie wiem czy doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

No ale Nowe belarusy z normami spalin już nie są takie tanie a tylko to za nimi przemawiało a po nowym roku wycofują ze sprzedaży stare modele, a zefir spełnia normy i jest do tego tani, więc chyba warto się nad nim zastanowić, bo konstrukcja jego nie jest wcale chińska bo mosty i skrzynia od new hollanda z lat 90 silnik konstrukcji brytyjskiej a zebrali to do kupy właśnie chińczycy a pronar na licencji składa jako zefir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a własnie wieadomo co będzie z belarusem ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

Ma ktoś uwas w oklocy zefira, czy chociaż widzieliście żeby ktoś tym poginał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Mieszkam jakieś 3 km od dilera ciągników i niedawno pytałem sie go o zefira to mówił, że sprzedał dopiero jednego już prawie pół roku temu i jak narazie gościu wymieniał tylko olej, a jak się w polu sprawuje to nic nie wiedział niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Mieszkam jakieś 3 km od dilera ciągników i niedawno pytałem sie go o zefira to mówił, że sprzedał dopiero jednego już prawie pół roku temu i jak narazie gościu wymieniał tylko olej, a jak się w polu sprawuje to nic nie wiedział niestety.

 

 

na tak tani ciągnik to super wyniki -choć z drugiej strony to nówka nie powinna sie psuć

więc teraz widzicie że można kupić tani i jednocześnie dobry ciągnik bo wydaje mi sie że białosus to nie wygląda za nowocześnie a cena podobna tylko jakie ma podzespoły zefir a jakie bialorus białoruś to tak jak ursus nic nie robią by ulepszać ciągniki


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
białoruś to tak jak ursus nic nie robią by ulepszać ciągniki

ale belarus raczej nie zkonczy tak jak ursus bo belarusa kupowali kupuja i beda kupowac


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
ale belarus raczej nie zkonczy tak jak ursus bo belarusa kupowali kupuja i beda kupowac

 

 

bo są tańsze i dlatego a ursus klepie dalej takie ciągniki w tej samej cenie co konkurecja a nic nie ulepszone


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj