Chota

ZEFIR

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Chota    12

mi tam zefir pronara nie przypomina ale taki nipodobny do innych pronarów


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
mi tam zefir pronara nie przypomina ale taki nipodobny do innych pronarów

A co 14,9/24 z przodu to nie opony od wski w fotonie :D ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Mija rok jak zefir jest w sprzedarzy i jakoś nie ma ani jednego postu żeby ktoś narzekał lub coś się zepsuło w przeciwieństwie do fotona więc może to jest jakaś propozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

ja jezdziłem pronarem 82a,zefirem85 i belarusem820 ! najbardziej podobała mi sie jazdza zefirem ! fajne zegary ! dość wygodna skrzynia ,no i podłoga fajniej wygląda niż w 82a bo jest płaska a nie taki schodek pod fotelem ! widze też codzienie jak młody19 jezdzi zefciem to całkiem całkiem to chodzi a mlody zbytnio tam go nie oszczędza ! moim zdaniem za te pieniadze nic lepszego sie nie kupi ! a odnośnie belarusów to są przeciesz nowoczesne model z innymu kabinami ale kto to w polsce kupi jak cena przebija 120tyś !


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenit    0

Aż tak długo to ty go nie masz bo dopiero pare lat są na rynku

 

 

 

 

 

 

<---------------100 post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zefir85    0

ale wiem jaki jest mocny

MODERATOR: W porównaniu do czego?? Do C-330?? Przestań już pisać takie bezsensowne posty, bo równie dobrze mogę napisać, że "wiem, jaki C-360 jest mocny" i co z tego wynika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mesershmit    0

;) W porównaniu do c330 jest mocny ale do c360 to już nie :D

 

Mod: Nie bądź taki do przodu bo twoja wypowiedź też nic nie wnosi do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ja powiem tyle, widziałem ten ciągnik w akcji, do NH TL 100A nie ma podejścia. Przy wjeżdżaniu na kopiec z przyczepą kukurydzy nie było widać ani jego mocy ani dymu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179
Ja powiem tyle, widziałem ten ciągnik w akcji, do NH TL 100A nie ma podejścia. Przy wjeżdżaniu na kopiec z przyczepą kukurydzy nie było widać ani jego mocy ani dymu.

A może kierowca nie umie dobrze jeździć tym Zefirkiem?? ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosman    0

Posiadam zefira z turem Lc3 od ponad roku ma zrobione 230 mtg,Zefir kosztował 80.000 zł.tur Lc3 pronara z czerpakiem,chwytak bel,krokodyl 2 siłowniki 27.000 zł.Zatom kasę jestem zadowolony.Mam zetora 7340 porównywalna klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Jak porównywalne? zetor ma 77,5km a zefir podobno 86 km czy jakoś tak więc różnica powinna być zauważalna, a jak wygląda porównanie spalania?

coś drogawy ten ładowacz - zadowolony jesteś z tego ładowacza?

ps. ten zefirm to chyba jeszcze bardziej gramotny i większy jest od pronara 82a a jak ze zwrotnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

Ja kiedyś ogladałem zefira, dosć zgrabny ciągnik, ale te chinskie napisy na nim mnie troche zniechęciły. Bosman 230mth to moim zdaniem troche za mało żeby coś wiecej o nim powiedzieć, ciekawe jak z awaryjnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosman    0

To prawda zefir ma więcej koni ale waga 4700 kg+600 kg ładowacz a zetor 3500 kg,zefir ma większą siłę uciągu jest napewno zwrotniejszy od 82a i skrzynia synchro,ładowacz drogawy w stosunku do ciągnika dlatego ze mątują go do p5 a innego 1.5 roku temu niebyło,jestem zadowolony bo ma amotryzatory gazowe i jest o 200kg lżejszy od łc 1650 co mątują np. do 82a.Awarii żadnej nie miałem spalanie do 10 l na mtg,mtg dosyć długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

@Bosman masz już zetora więc co Cię skłoniło że wybrałeś zefira a nie proxime? w końcu to ryzykowna inwestycja inwestować w zefira a zetor proxima już sprawdzony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Zapewne skłoniło @bosman-a dlatego że Zetory dużo pala i mają mały uciąg i są za lekkie, wiem co mówię bo mam Zetora 3320 i Pronara 82A to Zetor więcej paliwa łyknie niż Pronar. I następny ciągnik jaki u mnie będzie za kilkanaście lat to zapewne będzie następny Pronar


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosman    0

Miałem kupić 82a i ładowacz herkules metal-fach tak składałem do wniosku SPO 2004-2006 dogrywka słynne losowanie wniosków,gdy się udało załapać pojechałem do dilera i zobaczyłem zefira i się spodobał,był droższy o 3000zł a ładowacz o 4000zł.Zetor był droższy o 26000 zł od zefira i faktycznie więcej palą.Kupowałem więcej maszyn i szukałem oszczędności.Narazie nieżałóje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj