ketlin23

Ceny kombajnów (New holland,claas,john deere)

Polecane posty

ketlin23    11
witam Zastanawiam sie nad zakupem nowego kombajnu zastanawiam sie nad : New holland tc 4.90 John deere W 330 Claas avero 160 Ewentulanie Massey Ferguson ( nie znam modelu) czy ktoś orientuje sie ile one kosztują nowe lub z zeszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    325

Dokładnie niewiem ale coś około 390 netto za avero nh ciut tańszy areszta napewno w podobnych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2451

NEW HOLLAND TC 4.90 - 365 netto (kupiony miesiąc temu ), JOHN DEERE  W-330 - 440 netto (coś by jeszcze utargował)  DEUTZ FAHR 6205 - 470 netto , DEUTZ FAHR 5305 - 420 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    325

Ten ruski Nova 330 też coś około 380 netto ale on chyba ma zdecydowanie większą wydajność niż tc4. 90 czy avero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
42 minuty temu, aprochota napisał:

Ten ruski Nova 330 też coś około 380 netto ale on chyba ma zdecydowanie większą wydajność niż tc4. 90 czy avero

dobry Bizon zjada 330tke. Tak mi powiedział przedstawiciel z Korbanka 

Sąsiad młócił jęczmień plonujący 8-8,2 t z wydajnością 1,5-1,6 ha/h kombajnem JD W540i z przyrządem 618R 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

Jeśli jesteś na prawdę zainteresowany nowym kombajnem to zadzwoń do dilera i będziesz wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketlin23    11

dopiero sie zastanawiam nad zakupem a pozatym chciałem jakieś opini zaczerpnac na temat kombajnow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.07.2019 o 21:21, sumek666 napisał:

dobry Bizon zjada 330tke. Tak mi powiedział przedstawiciel z Korbanka 

Sąsiad młócił jęczmień plonujący 8-8,2 t z wydajnością 1,5-1,6 ha/h kombajnem JD W540i z przyrządem 618R 

RSM vs ZO58 - sita 3.59 vs 2.92, beben srednica i wysokośc 600 1185 vs 600 1250, 4 klawisze 3600 vs 5 3580, moc 175km vs 120km

Rzeczywiście rekord nie wypada źle na tle rsm, ale bez przesady że zjada nove... Pewnie ten wspaniały przedstawiciel pracował w Korbanku, ale 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Wyobraź sobie, że nie. I co ty mi tu RSM porównuje do Bizona? 

Mówię o Rostselmash 330 NOVA. 

pracuje nadal i jest jednym z najskuteczniejszch sprzedawców. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

RSM to model Rostselmash, a w oryginale PCM ;)

 

Jeszcze Bizon ma szerszy heder 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Pierwsze słyszę o takim skrócie. 

Może mieć też 6 m ale do niego 4m jest optymalny 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj