Polecane posty

soltys48    6053
2 minuty temu, marulekk napisał:

no właśnie Sołtys dobrze prawi, skończyło mi się piwo i to jest klęska a niema kto mi nowego skołować :/ 

Dawaj do mnie Pani kupiła w dingo kratę namysłowa to 2 gratis dali

• Like 1

marulekk    1944

mmm Namysłów dobre piwo

już jade

• Haha 5

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

bizon1    91

Wniosek złożony wszystkie płatności - suszone ,ASF itp. z pomocy publicznej dopiero w nowym roku tak mi pracownik ARIMR powiedział

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Agrest    5456

No właśnie jak żyć? Dostawałem miesięcznie 2x 500plus, a dziś tylko 500 plus. Muszę monitorować sprawę czy mnie nie chcą wycyckać z kasy😁 

Agrest    5456

Niech się młodzi dorabiają.  Spłodzić a nie dożyć nim się odchowa to nie sztuka.  

• Like 2

marulekk    1944
21 minut temu, leszek1000 napisał:

Jak żyć 

555500e3bb4c4.jpg

• Thanks 1
  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

farmerss34    42

dziś byłem w agencji , to mówili ,że płatności  są wstrzymane do czasu otrzymania następnej puli pieniędzy , ogólnie mówił że obrabiają wnioski suszowe ale bez wydania decyzji 

Gość   
Gość

Kasy nie będzie słyszałem w radiu ze nawet Policji nie płacą za nadgodziny i mają strajkować chyba 11 listopada ,chyba worek z pieniędzmi się skończył,bo i za wapno też nie płacą.Krach po prostu.

Edytowano przez Gość

leszek1000    326

Tak to jest jak się obiecuję kota w worku. A wiadomo co jest w środku. 

W najgorszym przypadku sprzeda się pszenice. A tak mama za tym pisem jest a teraz wkurzona czemu synek dostał kasę a ona nie . 

PRIMO    2112
1 godzinę temu, Wiesi0 napisał:

Kasy nie będzie słyszałem w radiu ze nawet Policji nie płacą za nadgodziny i mają strajkować chyba 11 listopada ,chyba worek z pieniędzmi się skończył,bo i za wapno też nie płacą.Krach po prostu.

Masz swój PIS i ten ich cały socjal to teraz ciiiiiiiii 😎

• Like 4
  • Thanks 1

Gość   
Gość

Myślę ze zapłacą bo sama nazwa mówi Prawo i Sprawiedliwość tylko trzeba będzie poczekać, jak to w życiu kto pierwszy ten lepszy a ze mam ziemie na paru gminach i miałem wniosek z paru gmin a oni pomiędzy sobą wysyłają to trochę trwało, zresztą w gminie przy odbieraniu protokołu, widziałem ze jestem ostatni po podpisach sąsiadów na liście.

PRIMO    2112
2 godziny temu, Wiesi0 napisał:

Myślę ze zapłacą bo sama nazwa mówi Prawo i Sprawiedliwość 

Tekst miesiąca. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Prawo jako takie jest ale Sprawiedliwość to bym na to nie liczył. 

• Like 1

Gość   
Gość

A co ja bene narzekał,zobaczysz dadzą.Ja zawsze wszystko na końcu dostaje a pierwsi dostają zawsze tacy co mają parę ha i nie jest to już dla mnie dziwne.Zresztą tak gospodarze ze bez tego suszowego i dopłat bym sobie poradził.

GRZES1545    1919
18 godzin temu, Wiesi0 napisał:

A co ja bene narzekał,zobaczysz dadzą.Ja zawsze wszystko na końcu dostaje a pierwsi dostają zawsze tacy co mają parę ha i nie jest to już dla mnie dziwne.Zresztą tak gospodarze ze bez tego suszowego i dopłat bym sobie poradził.

Wiesiu nie ma co tłumaczyć, jak komuś smierdzi wladza Pis to niech nie biorą 500+,suszowego czy wapnowania. Kiedyś wypłacą. A jak ktoś ma sraczke to stoperan pomaga😝

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 2

Lukarso    5
Dnia 26.10.2019 o 08:30, GRZES1545 napisał:

Wiesiu nie ma co tłumaczyć, jak komuś smierdzi wladza Pis to niech nie biorą 500+,suszowego czy wapnowania. Kiedyś wypłacą. A jak ktoś ma sraczke to stoperan pomaga😝

A mogę też podatków nie płacić? Kiedyś tam zapłacę.

damianzbr    3664

Jeśli osobiście odbierzesz poród swojej żony i później też nie skorzystasz z pomocy opieki publicznej. Jeśli sam se stodołę ugasisz jeśli piorun trzaśnie, jeśli sam se będziesz szukał skradzionego ciągnika i tłuk się ze złodziejem, jeśli będziesz fruwał aby nie niszczyć naszych dróg, jeśli zamontujesz filtry na otworze gębowym wyłapujące dwutlenek węgla który wydalasz i zanieczyszczasz nasze środowisko to sobie nie płać.

Ale wtedy obawiam się może może lepiej będzie gdy się po prostu wyprowadzisz na księżyc, nie będziesz musiał nic płacić i nam nie będziesz już wadził.

Lukarso    5

Chyba nie rozumiesz ekonomii i nie wiesz, że pieniądz dziś jest warty więcej niż jutro. Niemożliwością jest to, że np. dopłata do materiału siewnego jest wypłacana po 18 miesiącach (jeśli będzie wypłacona w styczniu 2020), ale co tam. Pewnie dostajesz 50 groszy za wpis na tym forum :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy

• Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:

http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/

Powyższa mapa dla zbóż jarych.

Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj