Polecane posty

kibix    284

Już jest jakieś rozporządzenie czy to na razie takie gadanie ministra?

Dla mnie to jest dziwne że podzielili na wszystkich tą pomoc a nie na tych, którzy faktycznie ucierpieli.

Bydło, owce ludzie sprzedawali praktycznie za darmo.

Ale świnie,mleko praktycznie nie ucierpiało. No chyba że mój teren jest jakiś specyficzny i gdzieś też oddawali za darmo.

Jakie jest Wasze zdanie ?

Każdemu po równo czy według tego jak gospodarstwo ucierpiało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1955
4 godziny temu, staszek131415 napisał:

Ty idz do okulisty lepiej gdzie te miliny widzisz? Bo ja widzę 2 tysie bo do tylu była dopłata

Napisałeś 2000 tyś, a to są 2 miliony jakby nie patrzeć. Jednak jesteś abasolwentem Szkoły TVP. Co do sąsiada z nakładczym to tradycyjnie manipulujesz, bo hodowcy z cyklem zamkniętym dostali 40 zł rekompensaty za sprzedanego tucznika, a cykl otwarty połowę tego, czyli 20 zł. Znów się wydało, żeś troll i mitoman.

Edytowano przez JanKrzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, lukasz222 napisał:

Czyli oddał 2 000 000. On nie musi iść do okulisty, tylko Ty do szkoły 😂 

Raczej Ty do psychiatry..............

Jan Krzysztof analfabeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Tylko na takie tanie pyskówki Cię stać? Czyli jednak kiepsko na tych kabanach przędziesz 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1955
43 minuty temu, staszek131415 napisał:

Raczej Ty do psychiatry..............

Jan Krzysztof analfabeto

Napisał człowiek, który o interpunkcji nie ma zielonego pojęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498
Dnia 9.07.2020 o 08:29, Rolnik1973 napisał:

Za małą suszę żeście mieli, to i na piniędzy dłużej czekać

Ja miał 70% to i kasa dawno dawno temu była.

Do 30 % to tak jakby za kombajnem strata co gubi więc to w tolerancji to mogą nie napłacić.

jak Ty 30% gubisz za kombajnem to zmień kombajn albo kombajnistę bo to albo to chu*we 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zico99    4

Jak tam sytuacja? Ktoś dostał suszowe z de minimis dzisiaj albo w tamtym tygodniu? Ma ktoś jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio0    9
15 godzin temu, Zico99 napisał:

Jak tam sytuacja? Ktoś dostał suszowe z de minimis dzisiaj albo w tamtym tygodniu? Ma ktoś jakieś info?

Ja dostałem w tamtym tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichLin89    13

ktoś ma link strony internetowej do oświadczeń o których mówili w agrobiznesie w związku z suszowym 2019? Bo teraz już zaczną wypłacać zaległe suszowe tylko będzie to pod hasłem pomoc w związku z koronawirusem tylko trzeba złożyć oświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1789

Jedna uwaga to jest projekt i z tego co można przeczytać to pomoc ta musi być zatwierdzona przez Bruksele- Jak wcześniej zapowiadałem, mamy rozwiązanie i mimo zakazu KE wypłaty należnych rolnikom środków w formule de minimis, wszyscy rolnicy uprawnieni do uzyskania wsparcia z powodu strat wywołanych ubiegłoroczną suszą, takie wsparcie otrzymają – poinformował minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski, który na dzisiejszym posiedzeniu Rady Ministrów przedłożył projekt stosownego rozporządzenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niby  polska  niepodległa  jest   a  jednak  o wszystko  musi  pytać  w Brukseli   gorzej  jak za komuny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
6 minut temu, lukasz222 napisał:

am śp. Lecha Kaczyński nam to zapewnił,

tylko nie zapominaj jaki wrzask ,jakie naciski na prezydenta Kaczyńskiego były aby ten traktat podpisał,o ile wtedy do przedszkola nie chodziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Taki światły i niezależny prezydent nie mógłby przecież ulegać naciskom... Że tak zacytuję niektórych "najlepszy prezydent w historii Polski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

to nie bylo znowu tak dawno temu-wiec pamietam, ja wszyscy byli zdziwnieni ze co chwile wychodzil z negocjacji i do kogos dzwonili i tak co pare minut-macie pomysl do kogo dzwonil ???🤣

mareckowi po wyborach przestali placic czy mu sie oczy otworzyly ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichLin89    13

@denwer to nie jest 500 plus że sobie PIS może rozdawać na prawo i lewo więc trzeba się pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczus    12

Świnie nie ucierpialy ? Hodujesz je w ogóle ? Jak wyszedł koronawirus to w ciągu 3 tygodni to z tego co pamiętam to po 4.4 sprzedawałem później zdrożały na plus minus 5.5 i znowu spadek. We wtorek sprzedawałem po 4.5 a w piątek do mnie wydzwaniali i oferowali 5.1 zlodzieje. Zagrywki zakladow. Mam cykl otwarty sprzedaje regularnie co 3 tygodnie po około 30 sztuk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamykkkk    4

byłem w agencji i oni nic nie wiedzą o oświadczenia wgl nie mają żadnych wytycznych co jak ma by

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Jeszcze komisja europejska nie wydała zgody na wyplate a wy chcecie juz oświadczenia składać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichLin89    13

witam, mam pytanie wiecie może gdzie znajduje się cewka gaszenia silnika w kombajnie fortshritt e514?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471

może wewnątrz pompy skoro jej nie widać na zewnątrz, może w ogóle jej nie ma a widocznie nikt nie --wie bo już któryś raz pytasz o to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba wniosek suszowy za rok ubiegły złożyć jeszcze raz?

Tak poza tematem w radio mówią o tym że mają podnieść dla rządu wypłaty, skur***syny j**ane. Nieroby pier**** może niech z rok poczekają na pensje 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy


    • Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:
       
      http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/
       

       
      Powyższa mapa dla zbóż jarych.
       
       
      Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj