Polecane posty

zdzichu124    9

Nic do tej pory nie dostałem, kilka dni temu przyszła papierowa decyzja ale kasy nadal brak. Numer konta ten sam co zwykle. https://srpp.minrol.gov.pl/index.php?act=report

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16852

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.gov.pl/attachment/388c3e2e-238a-4370-99ef-3ebbcc394a1a&ved=2ahUKEwjkg9rMrKvqAhUpSxUIHRXnDDYQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw2bqA1hci9ZgBgUjXZn7atX


tu jest dziennik ustaw, pod końcem wyjaśnienie kodów

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16852

nic się kurła nie ukryje 😠 nawet moje padle cielaki tam są i ulga inwestycyjna i zwroty za paliwo... ech, inwigilacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

cytat z artykułu TOP Agrar z 07.07.2020

,, ...wykorzystano już 97,96% dostępnego dla Polski limitu pomocy de minimis...

...Limit odnowi się dopiero 1 stycznia 2021 roku – poprzez odliczenie kwoty pomocy udzielonej w 2018 roku... " 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Za małą suszę żeście mieli, to i na piniędzy dłużej czekać

Ja miał 70% to i kasa dawno dawno temu była.

Do 30 % to tak jakby za kombajnem strata co gubi więc to w tolerancji to mogą nie napłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamykkkk    4

Rolnik1973 napisał:

Za małą suszę żeście mieli, to i na piniędzy dłużej czekać

Ja miał 70% to i kasa dawno dawno temu była.

Do 30 % to tak jakby za kombajnem strata co gubi więc to w tolerancji to mogą nie napłacić.

cytując poprzednika perdzielisz jak potłuczony ja miałem po niżej 30% bo nie liczyli ozimin bo Wójt stwierdził że spadło o 1l wody może i był ten litr ale na drugi końcu gminy u mnie nic nie padało i wszystko dostało w dupe i dlatego mam poniżej 30% bo większość miałem ozimin. A po za tym powinni dostać Ci pierw co mają hodowlę bo trzeba to czym wykarmić a nie Pan Wielki Rolnik nie ma hodowli to w dupie ma dostał kasę i mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16852
Kamykkkk napisał:

ja miałem po niżej 30% bo nie liczyli ozimin bo Wójt stwierdził że spadło o 1l wody może i był ten litr ale na drugi końcu gminy u mnie nic nie padało i wszystko dostało w dupe i dlatego mam poniżej 30% bo większość miałem ozimin.

i myślisz, że to wina Ryśka? nie wyzywajcie się na nim, że dostał kasę wcześniej. sam już dawno te pieniądze wydałem, ale wam też przyznaje rację, że się wkurzacie bo kasy prawdopodobnie nie będzie. można się wkurzac, ale nie na Ryśka tylko na tych co obiecali i nie wywiązała się.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Kamykkkk napisał:

 

cytując poprzednika perdzielisz jak potłuczony ja miałem po niżej 30% bo nie liczyli ozimin bo Wójt stwierdził że spadło o 1l wody może i był ten litr ale na drugi końcu gminy u mnie nic nie padało i wszystko dostało w dupe i dlatego mam poniżej 30% bo większość miałem ozimin. A po za tym powinni dostać Ci pierw co mają hodowlę bo trzeba to czym wykarmić a nie Pan Wielki Rolnik nie ma hodowli to w d*pie ma dostał kasę i mądry

To u Ciebie sam wójt szacowałB| 

27 minut temu, tumiwisizm napisał:

Dajcie spokój, szkoda klawiatury na takiego prymitywa. 

No tak nam Ryśka wzywać 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Jak u Was wyglądało szacowanie ? 

U mnie pojechali na wioskę zobaczyli parę kawałków i każdemu przydzielali 40-50%

Jak ktoś chciał więcej to oddzielnie jeździli. Tylko u mnie faktycznie była susza i plony połowę niższe. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy


    • Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:
       
      http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/
       

       
      Powyższa mapa dla zbóż jarych.
       
       
      Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj