Polecane posty

Tomasz0611    5600
A pszenica jak była po 700-800 tak będzie po 700-800. Ale może suszowe będzie :)
Rysiu, pszenica kiedyś była po 700 a chleb po 2, a teraz pszenica też 700 a chleb 4-5, coś twoja teoria się nie sprawdza.
Idź oglądać TVP, tam zobaczysz co chcesz zobaczyć, a nie to co na prawdę się dzieje w Polsce.
Pisiory dobrze nie potrafią podstawić aktora w wiadomościach, to co dopiero mówić o rządzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Od poczatku roku 50 gr z lokalnej piekarni kosztuje więcej. Dziś znajomy dostal przelew, w ubiegłym tygodniu zaliczke a teraz  reszte suszowego. U mnie cisza ani zlotowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice2006    4

A jak to jest z suszowym do łąk podobno miało być że ci co nie mają bydła mieli tylko 250 zł do ha dostać?. A wychodzi na to że sąsiad dostał tak samo jak ja mimo że raz w roku tylko mulczerem przeleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja pierd...lę, weźmie suszowe, a potem napisze, teraz wiem, na kogo nie głosować. 🤔 Debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444
34 minuty temu, ice2006 napisał:

A jak to jest z suszowym do łąk podobno miało być że ci co nie mają bydła mieli tylko 250 zł do ha dostać?. A wychodzi na to że sąsiad dostał tak samo jak ja mimo że raz w roku tylko mulczerem przeleci.

A  może  miał  ubezpieczone   a Ty  nie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
2 godziny temu, Denwer napisał:

Jaki rok jak od października był nabór wniosków?? 

Nie głosuj  Twój wybór tylko pamiętaj że  PO z PSL nic by ci nie dali a tak późno ale jest 

Napisz jeszcze że to PIS mi dał. W budżecie nie pojawiają się magicznie pieniądze. Płace dużo więcej podatków niż mi wypłacili pomocy. 

Już w czerwcu zeszłego roku było wiadomo że na polach jest tragedia. Polityką bardzo to pasowało bo mogli się grzać w blasku kamer i obiecywać ile to rolnicy nie dostaną. Na każdym kroku PiS mówi że Polska to kraj mlekiem i miodem płynącym. Jak Przyszło do wypłat to w pierwszej transzy wypłacili rolnikom dla których gospodarstwo to drugie źródło utrzymania. Ludzie którzy faktycznie się z tego utrzymują dostają na końcu, 

2 godziny temu, Sean napisał:

Ciesz się że w ogóle coś dostałeś, co ty myślisz że rząd jest od pokrywania twoich strat? głosuj na Po to na pewno ci dadzą cokolwiek, chciałeś wolnego rynku to go masz, czasy PRL-u dawno się skończyły.

Głosujesz na PIS i mówisz że czasy PRL dawno się skończyły a one zaczynają się na nowo. Poczytaj w internecie jak działał PRL i porównaj go z tym co PIS robi, 

PiS stwarza mi problemy których nie miałem. Do zeszłego roku oddawałem worki po Big bagach na PSZOK. Warunek był taki żeby były czyste i posegregowane, Jak tylko się PiS zainteresował tematem to teraz Pszok w ogóle worków nie przyjmuje. Firma za opłatą by odebrała worki ale musi być minimum cała ciężarówka. Żaden rolnik nie chce współpracować żeby nazbierać odpowiednią ilość bo PIS obiecał że będzie odbierać worki. W ten sposób zostaje z problemem, którego wcześniej nie miałem a dzięki ministrowi mam.

13 minut temu, WiesławZetor napisał:

Ja pierd...lę, weźmie suszowe, a potem napisze, teraz wiem, na kogo nie głosować. 🤔 Debil.

Jak brakuje argumentów to zostają tylko obelgi słowne. To tylko pokazuje jaki poziom mają wyborcy PiSu. Wyzywacie ludzi o innych poglądach 

Jedno trzeba przyznać PO i PIS ładnie Wami steruję. Widzicie tylko 2 partie. No maksymalnie 3. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli za Tuska nie płaciłeś podatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tą wypłatą suszowego na ostatnią chwilę sami się pogrążają, przecież nie są to aż tak duże pieniądze, a ludzie na wsi też już nie są głupi i liczyć umieją, wiedzą co ile podrożało. 

Mówienie że za PO było tak i tak a za nas będzie lepiej przestaje już działać. 

Pani Ogórek też już nie opowiada w tvp że za PO ludzie wyciągali portfel i się im nie zgadzało w nim to o czym mowila PO. 

Swoją drogą ta pani, walczy z nowo mową, ale na wszelki wypadek używa zwrotu "polki i polacy" 

Decyzja miała być wydana do końca kwietnia, nie ma ani kasy ani decyzji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

Wlasnie wplynelo suszowe, teraz tylko oddac glos w niedziele i czekac na deszczowe bo w ciagu 4 dni spadlo 160 litrow. Wszystko plywa, trza sie na wczasy wybrac zanim woda zejdzie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Temat o suszy. Nie polityce. 

Proszę więcej nie poruszać tematu polityki.

  • Confused 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
niezlygagatek napisał:

Wlasnie wplynelo suszowe, teraz tylko oddac glos w niedziele i czekac na deszczowe bo w ciagu 4 dni spadlo 160 litrow. Wszystko plywa, trza sie na wczasy wybrac zanim woda zejdzie. 

Jak to mówił Komorowski, woda ma to do siebie że przychodzi i odpływa więc się nie martw za parę dni jej nie będzie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

Co za czasy żeby nawet nie można było pochwalić tych co wsparli biednego rolnika. Wczoraj przyszla decyzja a dziś wypłata.

Co za bzdura, czy sprowokowalem kogoś do kłótni  moim postem? Nie ma po co tu wchodzić,  żegnam szanownych Państwa. 

Edytowano przez niezlygagatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczus    12

A ja wcale nie liczę że w ogóle dostane. Wniosek złożony od razu pomoc deniminis z tego co wiem w mojej gminie wszyscy dostali publiczna czy już wyżej wspomniane deniminis aby nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Byłem dzisiaj w agencji. Pieniądze się znalazły. Wszyscy wnioski były już sprawdzone wcześniej a teraz z automatu idą przelewy plus decyzja, Jak nie dostaniesz do końca tygodnia to idź wyjaśnić sprawę. Nawet spółdzielczy bank zaksięgował tacie dzisiaj wpłatę, a u nich to najdłużej trwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

mój sąsiad też nie dostał jeszcze publicznej, ja mam parenascie sztuk bydła to mnie susza nie dotyczyła to tylko czekam na drugi rok pomody de minusy. chyba że rzady się zmienią... :) to będzie jakaś zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1972

Do PiSu mi bardzo daleko, ale pamięć mam dobrą i pamiętam jak jednego roku za rządów PO-PSL ludzie bez hodowli dostali rekompensaty suszowe, a ci ze zwierzętami okrągłe zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
JanKrzysztof napisał:

Do PiSu mi bardzo daleko, ale pamięć mam dobrą i pamiętam jak jednego roku za rządów PO-PSL ludzie bez hodowli dostali rekompensaty suszowe, a ci ze zwierzętami okrągłe zero.

ba dwuzawodowcy gdzie głównym utrzymaniem nie była wcale gospodarka lecz hobbym dostawali a rolnik nie dostawał

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matk22    4

Mazowieckie wczoraj decyzja dziś kasa 

Edytowano przez matk22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Na stronie gdzie sprawdza się pomoc publiczna mam wpis że 18 czerwca otrzymałem pomoc suszowa a do dzisiaj nie mam pieniędzy na koncie. To normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

dalej ani decyzji ani kasy  ani zaliczki świętokrzyskie 

 

a gdzie można sprawdzić tą pomoc publiczną ?

Edytowano przez micgal39533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman    58
Dnia 27.06.2020 o 15:32, zdzichu124 napisał:

Na stronie gdzie sprawdza się pomoc publiczna mam wpis że 18 czerwca otrzymałem pomoc suszowa a do dzisiaj nie mam pieniędzy na koncie. To normalne ?

Raczej powinieneś dostać, nie zmieniałeś konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy


    • Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:
       
      http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/
       

       
      Powyższa mapa dla zbóż jarych.
       
       
      Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj