Polecane posty

kondzio0    9
1 godzinę temu, keis71 napisał:

Dziś decyzja i kasa na koncie ,łódzkie

Publiczna czy de minimis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    339

Wybory sie zblizaja duzymi krokami to ruszyli z decyzjami. U mnie tez dzisiaj decyzja. Podlaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Przecież wiadomo że publiczna, płacą tym co mieli powyzej 30 procent strat. Kasa z De minimis wykorzystana już dawno w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Mi w kwietniu powiedzieli w biurze powiatowym, że mam naliczoną już kwotę pomocy, ale decyzji nie chcieli wydać. Teraz przyszła decyzja i różnica w kwocie wynosi prawie 5 tys.

Widać, że robią dosłownie wszystko aby przed wyborami rzucić jak najwięcej pieniędzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    766

Widzę, że pojawiła się szansa na wypłatę obiecanej pomocy, oby tylko zdążyli przed wyborami bo te wybory to ostatnia nasza szansa uzyskanie tej pomocy. Tak więc trzymajmy kciuki, bo za kilka dni mija ROK od złożenia wniosku. Użytkownika staszek131415 szkoda czytać i komentować nie tylko w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Dzisiaj wjechało na konto. Pomoc publiczna.

Ciekawe czy przed 2 tura też coś przeleją 🤣


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Od decyzji do wypłaty minął prawie rok. Żadnych odsetek nie dostalem. Teraz wiem przynajmniej na kogo nie głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
30 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Ci co na de minimis to do stycznia 2021r będą czekać, to chyba ponad rok od naboru, chyba że słaby z matematyki jestem.
Ale głosujcie na plastusia, chleb po 5zl i suszowe na koncie. To ja wole chleb po 2zl jak za PO i się obejdę bez suszowego.
Za PO zboże też było relatywnie droższe, jak było po 700 tak jest, ale 10 lat temu można było za to dużo więcej kupić, podnieśli zwrot akcyzy ale i dołożyli 10gr opłaty paliwowej, czyli w sumie to samo, a jeszcze nie mówcie ze za PIS paliwo tańsze bo krew mnie zaleje, jakby PiS miał coś do gadki w sprawie paliw. Rolnikom nie potrzeba jałmużny w postaci suszowego na którą czeka się rok, rok temu zgłaszałem przymrozki i za te straty 2 dni temu wpłynęły pieniądze na konto, brawo PIS. Jak by to była trawa która by wyschła, to by krowy powyzdychaly zanim doczekał bym się na pieniądze za które bym kupił sobie siano :)

Ciesz się że w ogóle coś dostałeś, co ty myślisz że rząd jest od pokrywania twoich strat? głosuj na Po to na pewno ci dadzą cokolwiek, chciałeś wolnego rynku to go masz, czasy PRL-u dawno się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Ci co na de minimis to do stycznia 2021r będą czekać, to chyba ponad rok od naboru, chyba że słaby z matematyki jestem.
Ale głosujcie na plastusia, chleb po 5zl i suszowe na koncie. To ja wole chleb po 2zl jak za PO i się obejdę bez suszowego.
Za PO zboże też było relatywnie droższe, jak było po 700 tak jest, ale 10 lat temu można było za to dużo więcej kupić, podnieśli zwrot akcyzy ale i dołożyli 10gr opłaty paliwowej, czyli w sumie to samo, a jeszcze nie mówcie ze za PIS paliwo tańsze bo krew mnie zaleje, jakby PiS miał coś do gadki w sprawie paliw. Rolnikom nie potrzeba jałmużny w postaci suszowego na którą czeka się rok, rok temu zgłaszałem przymrozki i za te straty 2 dni temu wpłynęły pieniądze na konto, brawo PIS. Jak by to była trawa która by wyschła, to by krowy powyzdychaly zanim doczekał bym się na pieniądze za które bym kupił sobie siano :)

Kup sobie połówkę będziesz miał za 2,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

2 tury nie będzie Duda wygra w pierwszej

To już tera wiesz nakogo głos oddać

 

52 minuty temu, Denwer napisał:

Jaki rok jak od października był nabór wniosków?? 

Nie głosuj  Twój wybór tylko pamiętaj że  PO z PSL nic by ci nie dali a tak późno ale jest 

Interesuje Was tylko kiełbasa wyborcza? Przecież tym samym uczycie władze jak łatwo Was kupić. A to ta sama moneta

U mnie dobry chleb 4,5 zł, jabłka 7,5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszyscy by chcieli Unii, brać dopłaty, brać młodych rolników, PROWy i inne diabły, wbijcie sobie w te puste głowy że coś za coś, każdy rząd może obiecywać gruszki na wierzbie przed wyborami, tylko mało który może nawet kiwnąć palcem w bucie, bo Unia nie pozwoli na zbyt wiele, ten przynajmniej próbuje na ile się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
35 minut temu, Ywa napisał:

 

Interesuje Was tylko kiełbasa wyborcza? Przecież tym samym uczycie władze jak łatwo Was kupić. A to ta sama moneta

U mnie dobry chleb 4,5 zł, jabłka 7,5 zł

Lepiej  mieć u władzy  ludzi  którzy  w razie  klęski  ci  pomogą  jak  ludzi którzy  ci  powiedzą  ,, sorry  taki  mamy klimat,,

Do mnie   suszowe   dotarło  w  piątek   :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Po 1000 będzie jak u germańca wyschnie, u radzieckich grad wybije a w polsce urośnie nie więcej jak 4 t z ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5527
Idźcie głosujcie na PIS, tylko nie zdziwcie się że jak narciarz będzie konczyl kolejna kadencję to bochenek najzwyklejszego chleba będzie po 10zl. Monety będą niepotrzebne :)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy


    • Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:
       
      http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/
       

       
      Powyższa mapa dla zbóż jarych.
       
       
      Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj