Polecane posty

ZELKOW    1295

Pany a jak u was susza 2020? w większości kraju nadają suszę może ona być gorsza od poprzednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8975
35 minut temu, ZELKOW napisał:

Pany a jak u was susza 2020? w większości kraju nadają suszę może ona być gorsza od poprzednich

Co tu można nadawać, jak styczeń dopiero. W marcu jak opadów nie bedzie i zimy w lutym to może być kiepsko. A co bedzie to Bóg wie, i trzeba być gotowym na wszystko, Ja osobiście bardziej nastawiam się  na suszę i nieurodzaj, i wydatki czy inwestyche ograniczam żeby się nie przeliczyć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie w łódzkim susza , w stawach wody ze świecą szukać, niby coś tam pada od czasu do czasu ale to kropla w morzu potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może w końcu ktoś zobaczy suszę na podkarpaciu, bo od dwóch lat wszędzie jest tylko u nas jakoś jej nie ma według meterolgi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8975

Ostatnio bobrzą prace widziałem to dzięki tamom stan wody w małej rzece u mnie jest normalny.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949

Huczwa jest za dużą rzeka żeby bobry tamę robiły ale są bo widać to po ściętych drzewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio0    9

Śmiech na sali...składałem w pierwszy dzień przyjmowania wniosków i tez cisza, tylko dali odroczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5596

Teraz na topie jest 600+ na krowę a nie suszowe, pewnie przed wyborami dopiero sobie o suszowym przypomną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondzio0    9

No tak...a nie którym by się przydało gotówki, np. na zakup paszy, bo niektórych naprawdę przycisnęła susza nie dla picu jak niektórzy, aby wydębić kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hehe dziś  dostałem dwie pomoce jedna z urzędu gminy ulga podatku a druga z miasta To teraz niema co się dziwić że 80 % już nie ma dodam że od października czekałem na to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

sasiadnia gmina a u mnie suszy nie było


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale to ulga podatku od zakupionego pola 

Na kowr jeszcze czekam i na deszcze nawalny też jeszcze czekam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mircia26    12

Dzisiaj dzwoniłam do Agencji, podobno nie wypłacają pomocy suszowej bo  ciągle sprawdzają zgodność protokołów.

Przed wyborami zajmowało im to 24h po trwa to już ponad 3 miesiące. Pewnie przed prezydenckimi dadzą. Dla lepszego samopoczucia.

Banda.,.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mircia26 Tylko ja się pytam ile można sprawdzać jak to wszystko było zrobione jak się wniosek składało .Chyba i oni zaczynają się gubić w tym co mówią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Mircia26 napisał:

Dzisiaj dzwoniłam do Agencji, podobno nie wypłacają pomocy suszowej bo  ciągle sprawdzają zgodność protokołów.

Przed wyborami zajmowało im to 24h po trwa to już ponad 3 miesiące. Pewnie przed prezydenckimi dadzą. Dla lepszego samopoczucia.

Banda.,.,.

A  u nas   stopniowo  wedle kolejności  składania  wniosków  wystawiają  decyzje  i  płacą 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229
TheKingofFarmersisback napisał:

1 godzinę temu, Mircia26 napisał:

Dzisiaj dzwoniłam do Agencji, podobno nie wypłacają pomocy suszowej bo  ciągle sprawdzają zgodność protokołów.

Przed wyborami zajmowało im to 24h po trwa to już ponad 3 miesiące. Pewnie przed prezydenckimi dadzą. Dla lepszego samopoczucia.

Banda.,.,.

A  u nas   stopniowo  wedle kolejności  składania  wniosków  wystawiają  decyzje  i  płacą 

Że w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak  byłem  w ARIMR  i  mówili  że  wedle  kolejności  przyjętych  wniosków  wydają  decyzje  i  wysyłają  do  płatności.  Ja  osobiście  nie  dostałem  bo  składałem 31 Października   Termin  mają do 31.01.2020r. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy


    • Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:
       
      http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/
       

       
      Powyższa mapa dla zbóż jarych.
       
       
      Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj