Polecane posty

Tomasz0611    5603
damianzbr napisał:

26 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Pracujący uczciwie 28 latek , bezdzietny, na razie ten rząd nic mi nie dał, a moje podatki idą na nygusów, już nie raz słyszałem "nie pójdę do pracy bo mi socjal z GOPS-u i 500 zabiorą na pierwsze dziecko", zanim PIS doszedł do władzy to się znalazło kogoś przy truskawce czy warzywach, a teraz albo 3zł za łubiankę trzeba u zaplacić albo mu się nie opłaca ruszać sprzed telewizora, gdzie ja na skupie dostaje 6.

Czyli taki pospolity darmozjad który nie da żadnego wkładu na rozwój kraju PL i do tego moje dzieci/wnuki będą  musiały pracować na twoją rentę/emeryturę która dzięki waloryzacji będzie dużo wyższa niż składki jakie dzisiaj odprowadza twój pracodawca dla ciebie.

 

To faktycznie, takich nam nie potrzeba jedz na wyspę, albo niemca zbierać truskawki po 3 zł skoro to taka ekstra kasa.

Tylko na razie to ja pracuje na twoje dzieci...

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Tomasz0611 napisał:

Tylko na razie to ja pracuje na twoje dzieci...

taaaa? Ciekawe, to powiedz nam ile rocznie zużywasz paliw i płacisz od tego akcyzy a może się ogrzewasz olejem bez akcyzowym, ile rocznie płacisz PIT / CIT, ile płacisz podatku od nieruchomości środków transportu?

A gdzie chodzisz do lekarza, może na NFZ, kto i za ile kasy pilnuje cię przed napaścią czy pijanym zabójcą drogowym? Kto i za czyje pieniądze niesie ci pomoc w razie pożaru czy powodzi?

 

Uważaj aby się nie okazało że ty nawet pół 500+ nie wypracujesz i więcej pobierasz niż dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5603

A ty płacisz wszystko uczciwie, nie pobierasz zwroty akcyzy że twoim dzieciom się należy?? Samego pitu mam prawie 2tys miesięcznie, do lekarza chodzę prywatnie bo na NFZ to chyba bym szybciej umarł niż się doczekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8980

Tomasz wszyscy tutaj tak myślę jedziemy na tym samym wozie,nie ma co zagłębiać kto ile i dlaczego, masz możliwość to kombinuj i rob tak żeby tobie było lżej. Rzadna władza sie o Ciebie nie zatroszczy i nic darmo nam nie da, dlatego trzeba korzystać ze wszystkich mozliwych programów, bo jak my nie weźmiemy to ktos inny za***rdoli.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Tomasz0611 napisał:

A ty płacisz wszystko uczciwie, nie pobierasz zwroty akcyzy że twoim dzieciom się należy?? Samego pitu mam prawie 2tys miesięcznie, do lekarza chodzę prywatnie bo na NFZ to chyba bym szybciej umarł niż się doczekał...

Moje dzieci będą pracować na moją emeryturę co jest oczywiste, ale też będą musiały i na twoją. Więc już teraz powinieneś być im wdzięczny i w zębach łożyć na 500+ dla nich.

Ja płacę podatki tak jak ty, bez spierania się kto więcej a dodatkowo wychowuję dzieci które w przyszłości będą pracować na twoje utrzymanie.

A najlepiej jak by wprowadzili bykowe 500zł/miesiąc od każdego byka powyżej 26 roku życia, bo niby dlaczego moje dzieci mają pracować na ciebie gdy będziesz stary? Zrób se swoje a jak nie możesz to adoptuj.

Ani na wojnie nie byłeś, ani twoja osoba nie odegra kluczowej roli w rozwoju państwa, olimpiady nie zdobyłeś, więc dlaczego moje dzieci mają robić na emeryturkę dla jakiegoś starego obcego pryka?

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5603

A ja nie chce kasy od twoich dzieci, wystarczy mi że nie będę musiał płacić to sobię odłożę, już się nie martw :) Na razie to ja na nie płacę, to nic się nie stanie jak potem one na mnie będą płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Właśnie słyszałem o pierwszych odmowach tzn. że kasy nie będzie bo masz pan za dużo zwierzą


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, Tomasz0611 napisał:

A ja nie chce kasy od twoich dzieci, wystarczy mi że nie będę musiał płacić to sobię odłożę, już się nie martw :) Na razie to ja na nie płacę, to nic się nie stanie jak potem one na mnie będą płacić.

To sobie opłać własną służbę zdrowia, policję, straż, drogi sobie prywatne pobuduj ewentualnie zainwestuj w lotnisko i helikopter abyś naszych jezdni nie niszczył wtedy możesz sobie chcieć nie płacić.

A dopóki @zetorki patrz dopóki, tego nie ogarniesz to nic ci się nie stanie jak popłacisz na 500+, bo później inni będą na ciebie płacić.

Zresztą jak na razie prawdopodobnie więcej ,,przeżerasz,, niż dajesz, a oświadczenie notarialne że zrzekasz się w przyszłości emerytury już dzisiaj możesz podpisać i dać mi na przechowanie.

 

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, damianzbr napisał:

Moje dzieci będą pracować na moją emeryturę co jest oczywiste, ale też będą musiały i na twoją. Więc już teraz powinieneś być im wdzięczny i w zębach łożyć na 500+ dla nich.

Ja płacę podatki tak jak ty, bez spierania się kto więcej a dodatkowo wychowuję dzieci które w przyszłości będą pracować na twoje utrzymanie.

A najlepiej jak by wprowadzili bykowe 500zł/miesiąc od każdego byka powyżej 26 roku życia, bo niby dlaczego moje dzieci mają pracować na ciebie gdy będziesz stary? Zrób se swoje a jak nie możesz to adoptuj.

Ani na wojnie nie byłeś, ani twoja osoba nie odegra kluczowej roli w rozwoju państwa, olimpiady nie zdobyłeś, więc dlaczego moje dzieci mają robić na emeryturkę dla jakiegoś starego obcego pryka?

Tobie chyba się klima w ciężarówce rozwaliła i przegrzało Cię przy tych upałach.  Ludzie nie są bydłem rozpłodowym, żeby ktokolwiek poza nimi samymi decydował o ich potomstwie. Z takimi niewolniczymi propozycjami to wypad do Korei Płn albo innych Chin.  Jeżeli wejdzie bykowe to ja jestem za 5x droższymi przejazdami po drogach ciężarówek niespełniających norm Euro 6, won z dziadtransami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Haaa, widzisz jak my się rozumiemy. Ja to jestem nawet za całkowitym zakazem przejazdu ciężarówek niespełniających E6 ruskich też. Dorzucił bym 10 tys zł OC od ciągników rolniczych niespełniających najnowszych norm spalania oraz rejestracja i przeglądy kombajnów. Chyba czas najwyższy zapisać się do POpaprańców, oni szybko by to wprowadzili, tylko jedno mi nie podchodzi, bo zaraz po tym nastąpiła by zmiana flagi i nazwy kraju.

Powiedzieli by: A co tam ku chwale ojczyzny dojczlanu.

Se decyduj o swoim potomstwie wedle uznania. Nic mi do tego, tylko gdy go nie posiadasz płać podwójną stawkę na poczet emerytury albo pisz oświadczenie przy 10 świadkach i notarialne że się jej zrzekasz.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
4 godziny temu, damianzbr napisał:

Moje dzieci będą pracować na moją emeryturę co jest oczywiste, ale też będą musiały i na twoją. Więc już teraz powinieneś być im wdzięczny i w zębach łożyć na 500+ dla nich.

Ja płacę podatki tak jak ty, bez spierania się kto więcej a dodatkowo wychowuję dzieci które w przyszłości będą pracować na twoje utrzymanie.

A najlepiej jak by wprowadzili bykowe 500zł/miesiąc od każdego byka powyżej 26 roku życia, bo niby dlaczego moje dzieci mają pracować na ciebie gdy będziesz stary? Zrób se swoje a jak nie możesz to adoptuj.

Ani na wojnie nie byłeś, ani twoja osoba nie odegra kluczowej roli w rozwoju państwa, olimpiady nie zdobyłeś, więc dlaczego moje dzieci mają robić na emeryturkę dla jakiegoś starego obcego pryka?

weż sie do roboty i odłóż na emeryture , a nie licz na 500+ , a twoje dzieci będą pracować żeby oddać 500+

=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
12 godzin temu, emtec123 napisał:

z racji, że do tej pory nie ubezpieczałem a w tamtym roku 250 przeszło obok nosa ubezpieczyłem oziminy. Skasowali mnie po 100zł/ha, to są grosze?!

 

To chyba od wszelakich czynników Ci ubezpieczyli, ja ubezpieczyłem pszenicę od wymrożenia i kukurydzę od gradu i nie przekroczyło to 30zł/ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Tomasz0611 napisał:

A dlaczego mam się jej zrzekać jak całe życie na nią robiłem i płaciłem składki ZUS.

Zapamiętaj, ty robisz na emeryturę swoich ojców. Na twoją będzie robić przyszłe pokolenie które między innymi i ja wychowuję.

Cwaniaczek, na gotowe by się chciało, poklepać po d*pie z 20 bab przez życie, popić, potańczyć a na koniec jeszcze darmowe leczenie marskości wątroby i guza jelita od hulaszczego trybu życia. No i emeryturka co miesiąc do tego.

Wstydź się i płać teraz podwójnie. A przynajmniej z godnością i to w zębach łóż na 500+ dla pokolenia które w przyszłości ci za sponsoruje ratowanie życia po przez wycinanie kiszki.

1 godzinę temu, mysza103 napisał:

weż sie do roboty i odłóż na emeryture , a nie licz na 500+ , a twoje dzieci będą pracować żeby oddać 500+

=

A ty odkładasz? W którym banku czy skupujesz antyki i dzieła sztuki?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5603

Wiesz co ci powiem, dzieci może kiedyś miał będę, to wolałbym mieć uczciwie zarobione pieniądze i mniej podatków, niż daninę od państwa z tego co mi wcześniej zabrali a przy okazji część włożyli do własnej kieszeni i na utrzymanie armii urzędników, od tysiącleci dzieci utrzymywały swoich rodziców, nagle od stu lat rządzący wymyślili sobie system emerytalny żeby zabierać nam pieniądze, dlaczego nie mogę wykupić ubezpieczenia emerytalnego w firmie prywatnej, tylko zmuszają mnie do utrzymywania pałaców ZUS/KRUS ??

Dlaczego dali 500 do ręki a nie na przykład ulgi w podatkach ?

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To ty postuluj o zmianę ustroju, zapisz się do korwina i z nim pajacuj a nie żeś się uczepił 500+.

zacznij od zniesienia emerytur, likwidacji ZUS KRUS, od zwolnienia armi pracowników a nie tak od d. str. zaczynasz i za 500+ chcesz się brać.

 

Może zacznij od siebie chojraku, zlikwiduje przywileje z których ty czerpiesz profity a później domagaj się tego samego od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

może piszcie sobie na priw swoje żale bo zaśmiecacie forum tu jest temat o suszy a nie kto ma płacić podatki itp.Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, jasiuhonda napisał:

muzgi

🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
Dnia 29.08.2019 o 20:14, pawel885 napisał:

To chyba od wszelakich czynników Ci ubezpieczyli, ja ubezpieczyłem pszenicę od wymrożenia i kukurydzę od gradu i nie przekroczyło to 30zł/ha 

a to gdzie taka taniocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
robi57362 napisał:

suszy lubelskiej ciąg dalszy 😦

Dokładnie, ja już nie wiem co jest lepsze to że rzepak zasiany nie wychodzi na wierzch, czy to że jakby wyszedła to by zaraz usechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sadownik94
      wiatm mam problem bo na plantacji mam pare takich krzakow pomidora i nie wiem co im jest.
      na jednym zdjeciu jest pokazany chory a na drugim zdrowy


    • Przez PanAres
      Według IUNG Puławy susza występuje w bardzo ograniczonym zakresie :ph34r:
       
      http://www.susza.iung.pulawy.pl/mapy/04/Zb_jar/
       

       
      Powyższa mapa dla zbóż jarych.
       
       
      Jak to ma się do rzeczywistości, każdy z nas wie.
      Zastanawia mnie tylko jedno, kto robi te pomiary, analizy i co może najważniejsze wyciąga z tych danych wnioski...
    • Przez piozz
      Jak wyglada sytacja u was z wnioskami suszowymi w gminach,jakie straty wpisujecie we wnioski oraz kiedy komisje ruszaja w teren ?
    • Przez hedejegerne
      szukam rolników z dolnego śląska i wielkopolski którzy nie dostali suszowego na kukurydzę mimo słabych plonów.
    • Przez dominikl95
      Panowie mam dylemat chciałbym pryskac rabarbar mocznikiem + odżywka + siarczan magnezu, ale jest dosyć sucho A widać że azotu mu trochę brakuje bo pierwsza dawka poszła 10 marca .a zbiór pod koniec maja zazwyczaj i nie wiem czy pryskac go i podarować sb już czy może jednak działać opryskiwaczem ,jak myślicie co gorsze?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj