News
zetor6211

Renault 110.54 kilka pytań

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor6211    0

Witam mam takie pytanie odnośnie tej części jak ona się nazywa bo leci z niej płyn hamulcowy, można ją jakoś naprawić czy nowa? 

Do czego służy to gniazdo? Chciałbym sobie założyć gniazdo pod zapalbiczke aby wiatrak zamontować. 

Czy to jest szyberdach?? Jak tak to jak się go otwiera, bo za Chiny nie idzie do góry 🤔

IMG_20190701_155852.jpg

IMG_20190701_155938.jpg

IMG_20190701_155951.jpg

peewee1984    29

Pierwsze zdjecie troche malo wyraziste, wyglada to jak zacisk hamulcowy, pewnie podlega regeneracji, zalezy skad ten plyn wycieka. Na drugim zdjeciu masz gniazdo pradowe, niektore wtyczki od wiatraka maja dzielona wtyczke, jak zdejmiesz przednia czesc to bedzie ci pasowac do tego gniazda. Jesli chcesz miec typowe to wymien lub doloz sobie drugie, zasilanie mozesz pociagnac z tego to bedzie na wspolnym bezpieczniku. Na trzecim zdjeciu to chyba jakies uchwyty do trzymania, na szyber to nie wyglada. 

Krzysztof81    925

Są dwie wersje. Jedna jest otwierana. Po prostu pchniesz i otwierasz lub stała, przykręcana którą prawdopodobnie posiadasz.

Wiadomość z agroFakt.pl

panczo1922    85

pierwsze zdjęcie, uszczelniacze hamulców....

bez problemu dostaniesz i wymienisz te gumowe osłony. Trzeba spuścić olej ze skrzyni poniżej tego poziomu aby wymienić.

Co do szybera - tak jak wyżej kolega napisał masz na pewno przykręcony tak jak u mnie i nie da się tego otwierać.

witejus    1191

albo spier...mechanizm podnoszenia jak było u mnie i ktoś zaśrubował

zetor6211    0

Robiłeś te uszczelniacze może? Podałbys link bo jak wpisuje w wujka Google to jeszcze są jakieś cylindrów. Więc nie wiem które zamówić 🙆‍♂️

izydor6280    779

jeśli masz zalany dot i masz nieszczelność w mokrych hamulcach to radzę szybko sprawdzić jak wygląda olej w skrzyni i moście

przy takich hamulcach powinien być stosowany LHM

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wojtek987    63

To pierwsze zdjęcie to mieszek gumowy od hamulca ręcznego. Kosztuje 30 parę złotych i  nie trzeba spuszczać oleju,zleci tylko koło litra oleju i trochę syfu z tarczek hamulcowych. 

zetor6211    0

Albo jakoś schemat bo tego mieszka nie da się ściągnąć jakby był przyklejony 😲

DEMONxXx    12

Odkrecasz nakretki,  zdejmujesz sprezynę. Mieszek uszczelniający wyciagniesz srubokretem jest on po prostu dopasowany i wbity.  

Wczesniej spusc olej z obudowy hamulca poleci pewnie około litra lub mniej

wenicjusz    1

Co do zdjęcia "szyberdachu" to zastanawiam się czy niektórzy wypowiadający się siedzieli w ogóle w takiej Reni.

pchasz równo w górę i całość uchyla się ok 5-10cm w górę robiąc nawiew na operatora, pociągasz na dół i się zmyka 

Zepsuc to trudno, ale może zardzewieć - to fakt zwłaszcza jak ciągnik pocodzi  z terenów nadmorskich.

izydor6280    779

to samo można napisać pod Twoim postem, bo jeśli nie ma mechanizmu otwierania i jest przykręcony na stałe to nawet młotem go nie podniesie

przy otwieranym jest kilka opcji uchylania a nie tylko jak napisałeś podniesienie całości

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

wenicjusz    1
5 godzin temu, izydor6280 napisał:

to samo można napisać pod Twoim postem, bo jeśli nie ma mechanizmu otwierania i jest przykręcony na stałe to nawet młotem go nie podniesie

przy otwieranym jest kilka opcji uchylania a nie tylko jak napisałeś podniesienie całości

Mam 3 sztuki 120-14 ts, 120-14 tx i 133-14 tz na podwórku i w każdej działa tak samo... 

Gustawek    4

U mnie też zakotwiczone na śruby ale jakoś nie specjalnie mi to przeszkadza 😅 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukasz2207
      Mam pytanie planuje zakup renault 103.54 i chce się dowiedzieć jak dokładnie działa skrzynia biegów w tych ciągnikach wiem że są dwa rodzaje 16+16 i 24+8 i tu moje pytanie czy w tych skrzyniach są półbiegi przełączane bez sprzęgła i ogólne działanie rewersu mechanicznego działa lekko czy raczej trzeba użyć siły
    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Atari
      witam. mam problem z brakiem świateł w ciągniku. bezpieczniki sprawne. cała elektryka w ciągniku działa półbiegi podnośnik kierunki itd. co może być przyczyną?
    • Przez jacek3773
      Jakim momentem dokręcić głowice silnika MWM D327-3 , silnik chłodzony powietrzem , głowice są aluminiowe
    • Przez krzysztofsmok77
      witam. Posiadam Renault 110.54 z ehr i elektrorewersem. Przymierzam sie do wymiany oleju w skrzyni i w silniku. Moje pytanie brzmi ile tych filtrow jest. Od skrzyni sa tylko te dwa przeplywowe czy sa gdzies jeszcze ukryte a od silnika czy tylko ten jeden?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj