kamis1122

Przystawka do QQ 3 rzedowa

Polecane posty

kamis1122    5

Witam. Szukam przystawki do kukurydzy na 3 ryski. Śliski temat ktoś coś gdzieś jakieś zdjęcia? Jaka cena? Do sampo 500 kiedyś widziałem takiego w akcji zgrabnie mu to szło. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal0102
      Witam.Chcę wymienic łańcuch przedni.Czy ktoś zakupił z tej firmy http://www.favore.pl/25830_tasma-przenosnik-ogniwo-lacznik-kopaczki-elewatorowej-tanio-przedborz-lodzkie.html Proszę o poradę.
    • Przez MaciejWojtasik
      Sprzedam zestaw do przystawki kukurydzy KEMPER 345 i pochodnych. W skład zestawu wchodzą:
      dwa bębny o numerach LCA85824 i LCA85825,
      dwa zgarniacze o numerach LCA74561 i LCA74562
      oraz inne elementy .

Cena 12 tyś za zestaw do negocjacji!!!
      telefon 502-741-365

• Przez RolnikNockowa
      Witam już kiedyś dopytywałem się co do krzyżaków w moim zetorze i otrzymałem odpowiedź, teraz mam inny problem, wczoraj nalałem nowiutkiego oleju do skrzyni biegów i dzisiaj pod nią zrobiła się kałuża jakby ktoś wylał oleju z literatki, po dokładniejszym obejrzeniu spodu ciągnika doszedłem do wniosku, że leje się z przystawki napędu (na załączonym obrazku widać gdzie dokładnie) i tu mam pytanie : Co jest nie tak? Jakieś uszczelnienie,simering itp. ? A jak tak to co trzeba zrobić ? Proszę o szybką odpowiedź.
    • Przez AgroSikora
      Sprzedam naprawię części do hederów do kukurydzy.

• Przez jacus
      rozwalilo mi przystwke przedniego napedu, pekla tylnia pokrywka,wylal sie olej - nic wiecej sie nie stalo, lozyska i zebatka bez uszkodzen, skrecilem i na "sucho' -kola na podnosniku-chodzi bez problemu .tylko nie moge znalezc przyczyny-mial juz ktos taka awarie ????????
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj