News
szop01

Podkładka pod wtrysk Lamborghini 95 target

Polecane posty

szop01    0

Witam wszystkich użytkowników, posiadam Lamborghini Grand  Prix 95 Target z silnikiem 1000.4 wt

Moje pytanie to czy pod wtryski paliwa powinny iść podkładki dystansujące ? Jeżeli tak to jakiej one powinny być grubości?

Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowano przez szop01

mariusz(ZDUN)    290

takie same jakzostały zdemontowane

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BartoszWitusik
      Witam mam problem z hydrauliką w moim Deutzu otóż gdy np. podniosę talerzówke (ciąganą) do samej góry to zaczyna wyć mi pompa a gdy choć trochę ja opuszczę to już przestaje i tak się dzieje gdy używam wyjść hydrauliki. Na podnośniku nic się nie dzieje, dorzucam film na którym pokazuje na przykładzie przedniego obciążnika. Dodam że wyje tylko na rozgrzanym oleju. W czym może być przyczyna?

• Przez klose30
      Witam. Mam problem z blokującym się ehr em. Po odpaleniu i odblokowaniu przestaje świecić pomarańczowa kontrolka i podnośnik podnosi i opuszcza. Po chwili zapala się pomarańczowa kontrolka i podnośnik nie reaguje. Dodam że z poziomu blotnikow można podnieść i opuścić. Tak samo ręcznie naciskając cewki. Po zgaszeniu i odpaleniu na chwilę podnośnik z poziomu kabiny działa i sytuacja się powtarza.
    • Przez OKEY
      Witam.
      Pacjent to Agrotron 6.05 problem polega na tym że przy skręcaniu kołami silnik spada z obrotów zwłaszcza na zimnym oleju , po skręceniu kołami do oporu obroty silnika spadają jeszcze bardziej. Kierownica kręci sie lekko tylko ewidentnie słychać że pompa olejowa ma co robić. Nie stało to się nagle tylko  nasila sie od kilku lat tak że w końcu trzeba by sie tym zająć 
      Jest tam możne jakiś punkt pomiarowy ciśnienia czy trzeba sie wpinać w instalację no i może ktoś wie jakie to ciśnienie powinno być ?. Jest w tych modelach jakiś zawór priorytetowy ? W nowszych modelach jest gdzieś nad skrzynia biegów ale u siebie takiego nie znalazłem. Z góry dzięki za każdą wskazówkę .

• Przez Mixser0997
      Witam posiadam ciągnik deutz fahr agrotron 6.00s z 1996r. Pojawił się problem z ehr. Po przekręceniu kluczyka nie zapala się pomarańczowa dioda, a podnośnik nie reaguje. Jedynie można podnosić i opuszczać guzikami z błotników.
      Ktoś wie co to może być? Jeśli tak proszę o pomoc
    • Przez Patrykxd
      Witam mam pytanie, spuściłem olej ze skrzyni dwoma korkami ok. 44 litrów i teraz nw czy jak zaleje tam gdzie jest miernik (bagnet) cały olej to czy się wyrówna stan w skrzyni i tylnym moście?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj