Seb@

Głębosze

Polecane posty

Seb@    0

Interesują mnie głębosze i chciałbym uzyskać klika informacji na ich temat.

cena, ilość zębów, max głębokość robocza i zapotrzebowanie mocy.

 

Z góry dziękuje za wszystkie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Głębosze produkowane przez Unia Group

 

Ceny netto. z dnia 01.01.2007r.

 

Kret 3 B 6 600

Kret 3 B (r. 5) 7 800

Kret 5 B 8 300

Kret 7 B 12 300

Kret 3 S 11 000

Kret 3 S (r.5) 12 200

Kret 5 S 15 700

Kret 5 S 15 700

Kret 7 S 20 900

Koło gumowe (3B;5B) * 370

 

Kret Plow 4 B 7 900

Kret Plow 6 B 10 300

Kret Plow 8 B 13 700

Kret Plow 4 S 11 700

Kret Plow 6 S 17 100

Kret Plow 8 S 22 600

Wózek ze sprzęgiem ( wersja B ) * 6900

Wózek ze sprzęgiem ( wersja S) * 7900

* Opcje za dopłatą !

 

Inforamcje o tych głęboszach znajdziesz na TEJ STRONIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Głębosze Akpil:

o szer. 3m (5 łap) z nożami i kołami podporowymi - 20 835zł brutto.

o szer. 3m (7 łap) z wyposażeniem j.w. - 25 152zł brutto

 

 

Info o głęboszach z Akpil'u znajdziesz TU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

nawet w 3 " zębnym"...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To pytanie do tych, którzy twierdzą , że ciapkiem można zrobić to samo co c 360 <_< :D;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Hej stary 360 to może i pociągnie ale w piasku i na równym bo inaczej to jej nie widzę.


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

w piasku wcale nie będzie lepiej bo ciągnik nie ma zaparcia... <_<


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja sobie sam zrobiłem głębosza na 2 zęby. Ciągam go u3512 na 4 polowej <_< Gdy urwałem jeden ząb ;) i został tylko jeden to szedł na 1H


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Ja też sobie sam zmajstrowałem głębosza na dwa zęby. <_< 914 ma co robić a ziemie u mnie nie liche. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

i górki pewnie też czy nie??? <_<


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
i górki pewnie też czy nie??? <_<

Jeśli to pytanko do mnie to odpowiadam z radością, ze u mnie to raczej równina. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ja też sobie sam zmajstrowałem głębosza na dwa zęby. <_< 914 ma co robić a ziemie u mnie nie liche. ;)

heh parenascie lat temu tata kupil glebosz i pamietam ze tez podczepil do 914, najpierw na 3 zeby, pozniej na 2, pozniej podjechal zetor 7745, tez nic, pozniej jeszcze 7245 i dali sobie spokoj :) dopiero teraz mf daje rade na 3 zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak 914 nie dał rady to bym wcale nie próbował z 7745 <_< . 914 jest cięższy o tonę albo i więcej ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

7745 napewno był przed 914...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
heh parenascie lat temu tata kupil glebosz i pamietam ze tez podczepil do 914, najpierw na 3 zeby, pozniej na 2, pozniej podjechal zetor 7745, tez nic, pozniej jeszcze 7245 i dali sobie spokoj <_< dopiero teraz mf daje rade na 3 zeby

Eh daje rady!Spokojnie. ;) Fakt jak to mówią nie ma letko,ale uciągnie.Druga sprawa jakie głębosz ma zęby,jaki kształt mają końce i na jakiej głębokości pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
7745 napewno był przed 914...

jop dokladnie a pozniej jeszcze 3 dojechal, dopiero wtedy poszedl, przejechali 2 slady po burakach i koniec kariery, takze udana inwestycja <_< , szkoda bylo sprzetu niszczyc. a glebokosc z tego co ojciec pamieta pow. 60 cm a lapy takie cienkie bez zadnych bajerow moze z 5 cm szerokosci, podobno sworznie sie powiginaly po tych 2 przejazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

a czy 330 pójdzie z 1 zębem? ;)

Chyba trzonowym


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry głębosz to np firmy Gregoire Besson HELION półzawieszany szerokość robocza od 4 do 7 metrów.Ten szerszy tylko do maszyn o mkcy powyżej 300-350 KM.

Sprawuje się rewelacyjne. Tylko, że traktor dostaję mocno w d...ko.O spalaniu wówczas nie wspomnę. Ceny części do tanich nie należą ale zapewniam, że daje radę w każdych warunkach.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Agrisem też jest całkiem niezły, splanie nie wiem czy nie jest nawet mniejsze niż przy orce, pracuje pod ciągnikiem jd 7830- po tuningu do 250+ zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj