Theprzemo205

zwalczanie much w oborze.

Polecane posty

Theprzemo205    24
Witam. Drodzy AgroFotowicze czy istnieje jakiś preparat do zwalczania much u bydla gdzie nie trzeba wyprowadzać zwierząt z pomieszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    547

Ja mam lep na rolce za 30 zł i jest go 30 metrów szerokość to chyba 20 cm. średnio co 2-3 tygodnie zmieniam 3 metrowy odcinek, bo jest cały w muchach. Tylko czasem jakaś jaskółka potrafi się przykleić niestety, ale takie rozwiązanie polecam, świetnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

Na muchy to najlepiej działają lampy owadobójcze.

  • Thanks 1

Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrofoto1    24

Agita, jedyne ograniczenie to nie można malować po bielonym. Jak zrobisz dobrze, w takim stężeniu jak jest na opakowaniu to będziesz muchy Łopata zbierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Piwo,woda cukier plus np. actara i wylewasz na tackach itp.


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30

jak długo działają te środki actra, agita? bo ja stosowałem podobną mieszankę z apaczem to działało do 3 dni (oczywiście kilka razy mocniejsza dawka niż na stonke)

jestem ciekaw takiego preparatu który używają a agroturystyce, w miastowych parkach, gdzie niema przez wiele tygodni much i komarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MrPako
      Witam wszystkich
       
      Jaki waszym zdaniem jest najlepszy środek do zwalczania much w budynkach inwentarskich?
       
      Na rynku jest multum różnego rodzaju preparatów do zwalczania much, drogich i nie zawsze skutecznych... Nie chcę już dalej eksperymentować i wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego proszę Was o pomoc i dobrą radę . Z góry serdecznie dziękuję .
       
      Pozdrawiam
    • Przez Waldi7373
      Witam. Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony tani sposób na zwalczanie larw Gnojki Wytrwałej.
      To takie robaki bytujące w gnojowicy w oborach i pełzające wszędzie. 

       

       
    • Przez boooolek
      Witam mam pytanie ile kosztuje zbudowanie obory do byków około 100 sztuk 
    • Przez RolnikFarm
      Macie sprawdzone sposoby na muchy? Bo u mnie to szarańcza w chlewni normalnie, w tym tygodniu chce wszystko wybielić, ale pewnie problem wróci. Znacie może jakieś dobre produkty lub może sprawdzone domowe sposoby? Druga sprawa jak poradzić sobie z końskimi muchami? Bo mam kuca i cały czas go tną. Zapraszam do dyskusji.
    • Przez boooolek
      Witam ile wyniesie mnie budowa obory na 80 byków na głębokiej ściółce 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj