Jarek1986jaroo

Pług Huard 3

Polecane posty

marioc14    3

Ok jutro cykne dzisiaj wymontowalem cały siłownik i zacząłem go rozkręcac więc katalog się przyda zobaczę czy poprzedni właściciel czegoś nie wyjął z tego siłownika a jeszcze mam pytanko czy ty u siebie masz w tej czarnej kostce (dlawiku) sprężyne pomiędzy ta kulka a pinem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioc14    3

Mógłbyś mi jeszcze powiedzieć co to za element oznaczony F18 w katalogu bo nie ma nigdzie opisane i jak to wygląda bo u mnie tego akurat brakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    225

U mnie nie ma F18 troszkę inaczej wygląda siłownik, a sprężyna w kostce też nie wiem czy jest bo jak rozbierałem siłownik to nie zwracałem na to uwagi. Miałem do wymiany oring na tłoku i na tym się skupiłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioc14    3

Witam 

W załączniku zdjęcie zaworu który dołożyłem żeby siłownik od blokady się nie wypinal.  Dzisiaj sprawdzałem siłownik i po wypieciu go z pluga to wszystko działa dobrze a po zamontowaniu dalej jest problem już nie wiem co mam robić :/

IMG_20191004_143638.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

U mniam muszę delikatnie wajchą ruszać bo jak szybko te tez się nie obraca... jakby za duże ciśnienie. No internet problem z wspinającym się tym siłownikiem co blokuje .nawet podczas orki. 

Ps . Nie mogę tego katalogu ściągnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioc14    3

Ja pobrałem jak coś podaj email to ci podeślę a co do wypinania blokady to spróbuj z tym zaworem co pisałem wcześniej u mnie się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47
9 godzin temu, marioc14 napisał:

Ja pobrałem jak coś podaj email to ci podeślę a co do wypinania blokady to spróbuj z tym zaworem co pisałem wcześniej u mnie się sprawdza

Na priv podeśle Ci maila.... 

jeszcze jeden temat.Szybko obaraca mi się ten Plug ... aż trzepie traktorem przy końcu. Myślisz ze twym przypadku trzeba zmniejszyć przepływ ta śruba co jest przy tym zaworze przy siłowniku ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

Z tego zdjęcia to ta śruba za przewodem przy kostce ?

Sorki 😀cofnąłem się pare postów do tylu nie tak miało brzmieć pytanie.. 

przy tej rurce się reguluje ... ale bliżej kostki czy z drugiej strony ?

Edytowano przez asmodan28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioc14    3

dokładnie tak jak napisał kellyq a u mnie to wogole jak w jedna strone wajha to tylko do połowy obróci mimo ze po wymontowaniu z pługa działa niby ok chyba trzeba sie przyzwyczaić do tego ze ten typ tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmodan28    47

Ok trzeba będzie pogrzebać... ten dolny siłownik to nawet jak jadę droga to puszcza i się Plug przekręca.. tak jak mówicie  spróbuje ta sprężyna pokręcić a jak nie to rozbiorę... może pękła...  

Edytowano przez asmodan28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś dokładnie opisać która śrubą się reguluje bo nie mogę zrozumieć a też mi nie obraca i muszę gazu dodawać przy obrocie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj