kamilos1619

Claas Axos 320-Schemat instalacji elektrycznej

Polecane posty

kamilos1619    0

Witam聽

Poszukuj臋 schemat instalacji wraz z opisem skrzynki bezpiecznik贸w do Claas 320 CX . Pomoc mile widziana 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez Karolek132
      Witam mam problem wyskakuje mi b艂膮d 337 wtedy ci膮gnik przestaje jecha膰 i tylko na niekt贸rych biegach聽
    • Przez Huzi
      Witam mam problem z 艂adowark膮 clas scorpion ca艂y czas piszczy i 艣wi臋ci czujnik przeci膮偶enia i nie mo偶na wysun膮膰 teleskopu聽
    • Przez AlbertBert
      Witam. Od niedawna mam problem w ci膮gniku, pacjentem jest Claas Ares 617atz. Wi臋c tak Traktor zapala, pochodzi sobie z 5-10minut i ga艣nie, pokazuje si臋 b艂膮d 414. Wykr臋ca艂em modu艂 silnika i z powrotem wkr臋ci艂em, traktor zapalal i chodzil jak nalezy. Teraz gdy to robie nic nie daje nie chce nawet dymka puscic. Nie mam spisu tresci kodow b艂臋d贸w i nie wiem od czego sa. Mo偶e kto艣 wie o co chodzi, bardzo prosz臋 o pomoc.
    • Przez Xabarx
      witam mam problem z ogrzewaniem, gdy traktor jest nagrzany a pokr臋t艂o jest ustawione na zimne powietrze ca艂y czas dmucha ciep艂e, linka jest sprawna , mechanizm do kt贸rego jest pod艂膮czona linka tez si臋 przekr臋ca, czy kto艣 wie co mo偶e by膰 tego powodem ?
    • Przez korbolix88
      Szukam ogarnietego mechanika. Debica, Tarnow okolice. Skrzynia do remontu. Polecacie kogos? Bede wdzieczny za namiary.聽
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj