Setius

Zgrabiarki firmy Janpol karuzelowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Setius    0

Witam

Chcialbym sie dowiedziec o jakosci wykonania zgrabiarek Janpol z 2019 a takze czy dostaliscie ksiazke serwisowa i czy wam sie nei odpina w trakcie jazdy. Chodzi mi o opinie tych ktorzy je kupili

Bycek1234    0

sam posiadam Kuhnke leczy z tego co widziałęm na innych grupach to posiadacze nie mówili że są one złe lecz ch***we. A z serwisem to niby jedna wielka tragedia, że nawet nie chce im się telefonów odbierać

Setius    0

Ktorzy posiadacze bo sam jestem i to tafi do sadu i szukam ludiz pokrzywdzonych przez firme Janpol

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer1020304050
      Witam. Kupię zgrabiarko przetrzasarke kuhn haybob 360, południe Polski
    • Przez dominik1703
      witam poszukuję nowej zgrabiarki 2 karuzelowej o szerokości ok.6.5 - 7 metrów w cenie do ok. 50 tys netto i takiej z która Ursus c 360 nie będzie miał problemów. Oglądałem felle 671 bo miała małe zapotrzebowanie na moc ale trochę droga bo 56 netto.
    • Przez 650elx
      Witam.
      Otóz mam taką zagadkę od pewnego czasu posiadam zgrabiarkę claas wsds 310.a mianowicie przy wieżyczce jest zamontowany taki grzebień na kilka wcięć,i chciał bym się dowiedzieć jakie ma to zadanie,zdj u dołu o co mi dokładnie chodzi,a i zdj nie jest moją własnością podane dla przykładu.

• Przez Chudy1217
      Witam serdecznie i z góry dziękuję za podpowiedzi. Mam możliwość kupna przetsąsarki Lely Lotus 600 i mam pytanie czy ma ona również funkcję zgrabiania? Bo ustawienia palców ma na dwa sposoby ale z tyłu nie ma żadnych drutów czy blach do formowania wałków. Jest to maszyna starszego typu z lat 90
    • Przez marijusz
      Witam wszystkich bardziej zorientowanych niż ja Zakupiłem zgrabiarkę krone 1201s ,która ma zużyte aluminiowe elementy trzymające ramiona grabiące .Mam problem z rozebraniem tego badziewia ,byłem przekonany że po odkręceniu flanszy na 4 śruby cały aluminiowy kielich trzymający wyjdzie bez większych oporów a tu ani drgnie .Jak to rozebrać pomóżcie prosze.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj