Dawidexish

Vogel&Noot

Polecane posty

AleksanderX    517

Rama już spawana ale to żaden defekt  to jednak M  nie Ms U mnie pekła pospawałem wzmonniłerm i chpdzi bez problema ładnie ora cześci dostepne i tanie ten powinien kosztowac nie wiecej niż 10 tys Oś obrotu winna być Fi 90 mm nie kupuj jak ma 80 mm bo ci peknie a na 90 mm wytrzyma bez problemu

Edytowano przez AleksanderX

Wiadomość z agroFakt.pl

Dawidexish    0

Oś obrotu jest fi90, powiedzcie mi tylko ile bierze na korpus i jak zmienić szerokość orki na tych otworach bo z tego co widziałem nie ma oznaczeń 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Quercus78
      Noszę się z zamiarem kupna pługa obrotowego Kverneland LD czteroskibowego. Będzie on współpracował z Zetorem Forterrą 11441 (110KM). Czy pracuje ktoś z Was takim zestawem? Czy ciągnik da radę? Ziemie mam lekkie 4-5 klasa, teren raczej równy. Obecnie mam Agromasz 4 x40 i nie ma problemu. Ale obrotówka jest jednak cięzsza i stąd moje pytania.
    • Przez jarekvip99
      Mam problem z pługiem od końca tamtego sezonu gdyż ściąga mi go w stronę niezaoranego. tzn łącznik między pługiem A ciągnikiem nie jest prosto tylko krzywo w stronę niezaoranego go ściąga dosyć mocno. gdzie szukać regulacji? pierwsza skiba za szeroko ale raczej nie czy regulacja liniowa ta śruba rzymską z boku? jeśli tak to czy ja skrócić czy rozkręcić?
    • Przez Michalek85
      Czy wie ktoś jakiej marki jest ten plug mowilem ze to gregorie besson.

• Przez seba836
      Tak jak w temacie interesują mnie firmy takie jak vogel noot, kverneland lemken rabe chyba ze macie cos ciekawego cena 20 tys max
    • Przez Dastan
      Ma ktoś pług z rozdzielaczem elektrohydrauliczny packomatu? Czy ktoś mógłby podpowiedzieć lub zrobić zdjęcia gdzie w oryginale jest ten rozdzielacz zamontowany? Chce taki założyć, bo u mnie był ręczny i masa węży do tego...Tylko zastanawiam się gdzie go zamontować na ramieniu packomatu i odczepiać dwa węże i przewód czy gdzieś na pługu?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj