Piotragro

Jaka platforma do bel ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotragro    1

Witam szukam jakiejś małej platformy do bel na ok 10-14 szt max. Chodzi mi o zwykłą bez samozaładowania.  Oczywiście nową. Majcie jakieś propozycje ?

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    11143
7 godzin temu, Piotragro napisał:

Właśnie na olx nie ma platfrom do 15 szt nowych. są na 32 ale dla mnie to za dużo...

To zgłoś się do jakiegoś producenta . W tych czasach na pewno ktoś zrobi . Czemu koniecznie taka nieduża ? No i czemu nowa ?

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrx
      Witam szanownych forumowiczów.
      Czy ktoś z szanownych użytkowników forum posiada lub spotkał się z przyczepą samozbierającą Mirosławiak t085. Interesuje mnie jakość pracy owej maszyny, częste usterki, zapotrzebowanie mocy, jakość kiszonki, szybkość pracy oraz dostępność części zamiennych. 
      Dziękuję z góry za udzielone informacje.

• Przez TheBartek98
      Witam planuje zakupić przyczepe samozbierająca. Bedzie ona pracowała na areale 60ha.Ciagnik jakim bedzie współracowała to Ursus 1234 lub Deutz-Fahr 130kony . Jaką zbierającą polecacie w g re wchodzi Krone Pottinger Bergmann Straumann w ostatecznosci Claas? Potrzebuje opinii użytkowników jak te maszyny się sprawują jak z częściami? na co najcześciej zwracać uwagę przy kupnie? Jaki rotor pełny czy taki na grabkach? Czy ktoś doradził bo mam przy prasie pełny rotor i nie wiem jak z tym drugim rotorem Maszyna napewno z wałkami z tyłu i i chce przeznaczy 50-60tys zl
    • Przez szpadel2012
      Witam, zakupiłem ostatnio przyczepę Claas Sprint 335. Problem wygląda następująco cały czas mam włączony posuw taśmy wyłączyć go moge tylko potencjometrem do regulacji szybkości posuwu (nie reaguje na przełącznik przód- tył nawet w neutralnym położeniu taśma sie przesuwa. Zdjąłem pokrywe sterownika i zauważyłem że jest wolne miejsce na jeszcze jeden moduł i przekaźnik. Mam pytanie czy powinny być tam 3 moduły czy tylko 2? I czy ten przekaźnik też powinien tam być? 

• Przez Radzik4400
      Witam posiadam przyczepę samozbierającą bergman 28s 99r problem polega na tym że naładuje pełno np. Kukurydzy i taśma nie na rady ruszyć a jak jest pół przyczepy to idzie bez problemu. Czy miał ktoś podobny problem ? Może jest tam jakaś regulacja przepływu oleju ? 
    • Przez Halex
      Pottinger torro 5100 klapa się bez problemu podnosi ale już jest problem z opuszczeniem nie dość że wolno to po podniesieniu klapa odrazu opada jaka może być przyczyna? Z góry dziękuję za pomoc 🙂
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj