yacenty

Jaki przewód do podłączenia ledów w oprsykiwaczu

Polecane posty

yacenty    3883

do podłączenia mam kapkę więcej.

wom, oświetlenie drogowe, hydraulika, 2 przewody od nawigacji, przewód elektryczny do kabiny od sterownika hydrauliki. tak więc jak zamiast 3 przewodów do kabiny pójdą 4 to żadna już różnica.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

Czyli namieszałem w zasadzie. Takie wtykanie i wyciąganie jaki to by nie był wtyk coś tam zawsze rozkalibruje. Polecam jakiś prosty włącznik jak tu ktoś zainstalował. Przy czym chinole to obowiązkowo z przekaźnikiem a jak cewka w obwodzie to jakaś dioda gasząca nie zaszkodzi. Co do kabin to mi nic nie mówi premium. Ja z gatunku tych co korzystają z tego co znajdą i nie rejestruję typów w pamięci. Wydawało mi się łatwiej maszynę do zasilania podłączyć tam gdzie wszystkie złącza są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Wtyk 3 pin jest w 99% używany do zasilania komputerów i sterowników maszyn towarzyszących dlatego chyba zawsze sa umieszczane wewnątrz kabiny. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
22 minuty temu, DTaras napisał:

Czyli namieszałem w zasadzie. Takie wtykanie i wyciąganie jaki to by nie był wtyk coś tam zawsze rozkalibruje. Polecam jakiś prosty włącznik jak tu ktoś zainstalował. Przy czym chinole to obowiązkowo z przekaźnikiem a jak cewka w obwodzie to jakaś dioda gasząca nie zaszkodzi. Co do kabin to mi nic nie mówi premium. Ja z gatunku tych co korzystają z tego co znajdą i nie rejestruję typów w pamięci. Wydawało mi się łatwiej maszynę do zasilania podłączyć tam gdzie wszystkie złącza są.

pstryczek będzie, opryskiwacz staram się zapinać jak najmniej więc wkładań i wyciągań jest mało. Ostatnio opryskiwacz zapinałem po tym, jak siałem nawóz t3. Odpenę pewnie w żniwa jak ostatni raz opryskam ziemniaki na zarazę.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

Diny to tak bo nie były wodoszczelne. Ale te trzy piny? No może z rozpędu... Ale git, mój błąd, że nie zapytałem. Jak jest kurz to polecam jednak z chińskiego pstryczka zrezygnować na rzecz czegoś w IP. Drożej ale klawisz przynajmniej z czasem nie wyskoczy. No i żaróweczka jak podgrzewa plastik w takim świecącym przełączniku to ten plastik szybciej kruszeje. To tak pod rozwagę. O takie coś: https://www.automation24.pl/podswietlany-przelacznik-pozycyjny-komplet-eaton-m22-wrlk-g-a-led-g-k10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
yacenty napisał:

od maja pryskam przede wszystkim wieczorem. w tym roku przewiduję jeszcze z 6,7 wieczormp nocnych oprysków. jak ci przeszkadza ten wątek to wyłącz powiadomienia a my sobie dalej pogadamy :)

29 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

w nocy to się babkę klepie po tyłku a nie kropi kolego ;)
w nocy to się babkę klepie po tyłku a nie kropi kolego ;)

spróbuj rano - jest ciekawiej :P

rano się idzie do roboty kolego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

To trzeba pół godziny wcześniej się obudzić i z uśmiechem zacząć dzień 😈


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949

Spróbuj, spróbuj. Pójdziesz z roboty do roboty ale humor dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

może w koncu powrót do tematu?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Yacenty, miej litość...Panowie o dzyndzelku chcą porozmawiać, a Ty tylko pstryczek i pstryczek🙄😋


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

Wracam do tematu oświetlenia belki w kolejnym opryskiwaczu.

Ktoś stosował takie zdalne sterowanie?
image.png

Myślę o 2 kanałach, bo chciałbym od razu z pilota włączać koguta.

Przy okazji podpowiedzcie - jak w łatwy sposób połączyć ze sobą 5-6 przewodów? Bo np taką masę będę musiał puścić zarówno do płytki, jak i do 4 odbiorników. Plus też będzie do podpięcia 4 przewody. Przewód 1.5mm2.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753
yacenty    3883

dobre, byłem przekonany ze wago tylko na druta jest :P Kupione, większość klamotów już schodzi więc powoli zacznę zabawę.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek10734
      Wyskakuje błąd 5034 traktor steyr i przekaźnik (won) się wyłącza . Po odpaleniu traktora przekaźnik chodzi 5 sekund a za chwile wyskakuje błąd i się wyłącza . Z błotników tez nie działa 
    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez edek37
      Witam szanowne grono mam problem w moim df 5110G, a mianowicie wariuje licznik tzn. raz działa raz nie(kostki do licznika sprawdzone) czasem przerywa jakby coś nie łączyło lub mrygają kontrolki awaryjek pomimo braku uruchomienia ich. Dodatkowo gdy dzieje sie to co pisałem wyżej ciągnik odcina zapłon i przerywa raz gaśnie raz chodzi. Jakby coś odcinało prąd. A czasem działa jak powinien. Bezpieczniki sprawdzone. Może ktoś z was miał taki przypadek lub wie do czego zajrzeć?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj